Firma nieprzeciętnie przyjazna matkom

W 2007r ARCHON+ Biuro Projektów zanotowało na swoim koncie kolejny sukces. W grudniu 2007 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie i tytuł: Firma nieprzeciętnie przyjazna Matkom w ogólnopolskim konkursie Mama w pracy.

Konkurs Mama w pracy został zainicjowany przez Fundację Świętego Mikołaja, badania prowadzone były przez Millward/Brown SMG/KRC, a patronat medialny przedsięwzięcia objęła Rzeczpospolita. Warunkiem udziału w konkursie było dobrowolne wypełnienie anonimowych ankiet przez jego uczestniczki. Następnie informacje zawarte w ankietach były weryfikowane przez organizatorów.

Ta nagroda ma dla nas szczególną wartość ponieważ, została nam przyznana na podstawie indywidualnych opinii Pań pracujących w ARCHON+. To dzięki ich pozytywnej ocenie znaleźliśmy się w gronie 31 najwyżej nagrodzonych firm spośród 121 firm biorących udział w konkursie - mówi Barbara Mendel. Jesteśmy dumni ponieważ jest to potwierdzenie naszej dbałości o Pracowników, ich rozwój i potrzeby.

Odpowiedzi na pytania zamieszczone w ankiecie pozwoliły ocenić, jak kobiety będące matkami czują się w swoim miejscu pracy oraz na ile szanowane są ich prawa. W naszej firmie ankietę wypełniło ponad 50 Pań. Ich wypowiedzi potwierdziły, że ARCHON+ Biuro Projektów należy do firm, które pomagają kobietom spełniać się w roli matek, a jednocześnie realizować swoje ambicje zawodowe.

Wspieramy Kobiety w ich rozwoju zawodowym.

Zachęcamy do przeczytania artykułu z Rzeczpospolitej.
 

Mama w pracy

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?