Przedsiębiorstwo Fair Play 2008

ARCHON+ BIURO PROJEKTÓW NAGRODZONE PRESTIŻOWĄ STATUETKĄ PROGRAMU PROMOCJI "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2008"

ARCHON+ Biuro Projektów podczas XI Gali Finałowej programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości otrzymało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2008”. Dodatkowo, nasza firma, jako jedyna w Małopolsce, znalazła się w zaszczytnym gronie 15 firm, które wyróżniono Nagrodą Specjalną- Statuetką „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”. Jest ona przyznawana firmom, które w sposób szczególny wyróżniają się spośród laureatów danej edycji programu oraz są wzorem do naśladowania.

Logo Przedsiębiorstwo Fair Play

„Realizując cele biznesowe zawsze uwzględniamy interesy innych, bezpośrednio nie związanych z ideą przedsiębiorczości. Dlatego też zdecydowałam się na powołanie i systematyczne wspieranie Fundacji Dzieci Które Kochacie, której głównym założeniem jest pomoc Rodzinom Zastępczym oraz propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego.” – podkreśla Barbara Mendel, Dyrektor Zarządzający, ARCHON+ Biuro Projektów.

A oto kilka powodów, dla których zostaliśmy wyróżnieni tym wyjątkowym certyfikatem:
- postępujemy rzetelnie wobec Klientów,
- terminowo wywiązujemy się z wszystkich zobowiązań,
- działamy na rzecz ochrony środowiska,
- naszym Pracownikom stworzyliśmy warunki sprzyjające efektywnej pracy oraz rozwojowi zawodowemu,
- wspieramy działania Fundacji Dzieci Które Kochacie ARCHON+. Przyznanie Statuetki "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY" daje pewność o wyborze prawidłowego kierunku rozwoju, jest ważnym argumentem potwierdzającym rzetelność i wiarygodność firmy, a także stanowi dowód na to, że uczciwość w biznesie jest zauważana. Ponadto otrzymana statuetka jest dużym zobowiązaniem wobec naszych Klientów oraz społeczności lokalnej a zarazem podziękowaniem za zaufanie jakim obdarzyli naszą firmę.

Celem programu "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY" jest promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki w biznesie.

Statuetka Przedsiębiorstwo Fair Play

Czytaj również: CSR w ARCHON+

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?