Polityka jakości

Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Marcus Vitruvius Pollio, rzymski architekt i inżynier wojenny; I w.p.n.e

Misją Biura Projektów ARCHON+ jest projektowanie pięknych, trwałych i użytecznych domów dla wielu Klientów na całym świecie, gwarantując łatwą adaptację projektu i bezproblemowe wybudowanie domu. Zależy nam na tym, aby projektowane przez nas budynki, poprzez zastosowane rozwiązania architektoniczne, miały pozytywny wpływ na kształtowanie krajobrazu architektonicznego.

Miarą naszego sukcesu jest zwiększanie udziału w rynku polskim. Pragniemy na tymże rynku utrwalić pozycję Lidera, a także rozwijać działalność na rynkach zagranicznych.

Sensem naszej pracy jest zaspokajanie potrzeb Klientów. Nieustannie dostosowujemy oferowane produkty do wymagań rynku, w taki sposób, aby zaspokajać zmieniające się oczekiwania Klientów, stawiając sobie za cel zrobienie dziś lepiej tego co zrobiliśmy wczoraj.

Realizację powyższych celów widzimy poprzez ciągłe badanie oczekiwań Klientów, poprawę jakości obsługi, także w językach obcych oraz zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Nieodzownym warunkiem osiągnięcia wyznaczonych celów jest ciągłe zwiększanie potencjału Firmy. Dbamy o właściwy dobór kadr, motywowanie i nieustanny rozwój wszystkich pracowników, a także zapewniamy odpowiednią infrastrukturę.

System Zarządzania Jakością ISO 9001

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?