ARCHON+ partnerem Górskiego Festiwalu Runmageddon w Myślenicach

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Górskiego Festiwalu Runmageddon, którego partnerem było Biuro Projektów ARCHON+. Ekstremalny bieg Runmageddon to jeden z najtrudniejszych tego typu wyścigów w Polsce, jak nie w Europie. Zawodnicy rywalizują na dystansach: 3 km (Runmageddon Intro), 6 km (Runmageddon Rekrut), 22 km (Runmageddon Hardcore) oraz 44 km (Runmageddon Ultra). Ale Runmageddon to nie tylko bieg od startu do mety, ale próba charakteru i mierzenie się z przeszkodami, błotem, wodą, ogniem... Nie mogło nas tam zabraknąć! Byliśmy reprezentowani przez czwórkę śmiałków. Dziewczyny, chłopaki - dziękujemy za piękną rywalizację! Więcej na zdjęciach z biegu.

Runmageddon 2016 - Myślenice (13 zdjęć)

Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+
Runmageddon 2016 z ARCHON+

 

Kasia: "Runmageddon był dla mnie szansą na pokonanie swoich słabości. Na uświadomienie sobie, jak wiele mogę, a ograniczenia mam jedynie w głowie. Mówili mi przed biegiem - wciągnie cię, dostaniesz zajawki. Zajawki? Żeby taplać się w błocie? Biegać w lodowatym potoku? By kolejny dzień witać z siniakami i opuchlizną? Po przekroczeniu mety wiedziałam, że mieli rację. To niesamowite przeżycie, że masz obok siebie ludzi, którzy w razie potrzeby ci pomogą, że masz więcej siły niż ci się wydaje. Atmosfera, emocje, adrenalina, to wszystko powoduje, że decydujesz się na to, co nie do końca wygodne i komfortowe. Ale o to właśnie chodzi! By wyjść ze strefy komfortu, by poczuć, że żyjesz. Bo w życiu o to chodzi, żeby wycisnąć z każdego dnia maksymalnie ile tylko się da. Dzięki udziałowi w Runmageddon stałam się silniejsza i zmotywowana do walki z codziennością. To na pewno nie był mój ostatni START."

Runmageddon to morderczy wyścig, gdzie na uczestników czekają błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Runmageddon to sprawdzian dla ciała, psychiki i umijętności współpracy! Runmageddon to wyzwanie rzucone Twojej sprawności, sile, wytrzymałości i odporności psychicznej. Runmageddon to połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami. Na trasie ustawone są przeszkody, które są nie do pokonania samodzielnie dla 90% zawodników. Dlatego współpraca gwarantuje sukces!1

Tomasz Sz.: "Uważałem, że start w Ranmageddon to pomysł szalony, gdyż entuzjastą biegania nigdy nie byłem. Ale dałem się namówić! Okazało się, że Runmageddon to impreza, która daje mocnego kopa! Współpraca na trasie, adrenalina oraz humor motywuje i to bardzo! Teraz chcę przygotować się do startu w Runmageddon Rekrut i już nie uważam tego za szalony pomysł. Raczej jako szansę sprawdzenia siebie, walkę ze swoimi słabościami. Podczas biegu nie zastanawiasz się co cię czeka. Czy wskoczenie na śligawkę i do błota jest mądre i bezpieczne. Po prostu to robisz. Cieżko to wszystko opisać. Trzeba po prostu to przeżyć!"

  • Runmageddon Intro - 3km i 15 przeszkód
  • Runmageddon Rekrut - 6km i 30 przeszkód
  • Runmageddon Classic - 12km i 50 przeszkód
  • Runmageddon Hardcore - półmaraton (21,0975 km) i 70 przeszkód
  • Runmageddon Ultra - maraton (42,195 km) i 140 przeszkód

Tomasz K.: "Było bardzo pozytywnie. Podczas biegu nie byliśmy nastawieni na rywalizację i walkę o jak najlepszy czas, tylko na jak najlepszą zabawę. Pomagaliśmy sobie wszyscy na trudnych przeszkodach. Najbardziej przypadła mi do gustu rynna, którą się zjeżdżało do błota. No i oczywiście archonowska ścianka. Fajne doświadczenie. Myślę że na pewno to powtórzę w przyszłości."

 

ARCHON+ wspiera także działalność Myślenickiego Klubu Szachowego

 

1www.runmageddon.pl/formula-runmageddon

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?