Zespół ARCHON+

Pracownia ARCHON+ Biuro Projektów została założona przez arch. Barbarę Mendel w 1990r i obecnie ma silną i ugruntowaną markę na rynku. W naszej ofercie można znaleźć przeszło 2800 projektów domów i garaży, zaprojektowanych z myślą o łatwej adaptacji i późniejszej bezproblemowej budowie. Obecnie o jakość dokumentacji technicznych, ciekawą ofertę produktową i sprawną obsługę Klienta dba zespół złożony z ponad 100 osób.

Barbara Mendel
Barbara Mendel
Dyrektor Generalny
Kamila Mendel
Kamila Mendel
Dyrektor Zarządzający
Monika Lisowska-Łętocha
Monika Lisowska-Łętocha
Dyrektor pracowni projektowej
Robert Mizera
Robert Mizera
Główny Konstruktor
Arkadiusz Firek
Arkadiusz Firek
Kierownik działu technicznego
Artur Mazur
Artur Mazur
Główny Instalator
Edmund Hoffman
Edmund Hoffman
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Polityka Jakości

Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Marcus Vitruvius Pollio, rzymski architekt i inżynier wojenny; I w.p.n.e

Misją Biura Projektów ARCHON+ jest projektowanie pięknych, trwałych i użytecznych domów dla wielu Klientów na całym świecie, gwarantując łatwą adaptację projektu i bezproblemowe wybudowanie domu. Zależy nam na tym, aby projektowane przez nas budynki, poprzez zastosowane rozwiązania architektoniczne, miały pozytywny wpływ na kształtowanie krajobrazu architektonicznego.

Miarą naszego sukcesu jest zwiększanie udziału w rynku polskim. Pragniemy na tymże rynku utrwalić pozycję Lidera, a także rozwijać działalność na rynkach zagranicznych.

Sensem naszej pracy jest zaspokajanie potrzeb Klientów. Nieustannie dostosowujemy oferowane produkty do wymagań rynku, w taki sposób, aby zaspokajać zmieniające się oczekiwania Klientów, stawiając sobie za cel zrobienie dziś lepiej tego co zrobiliśmy wczoraj.

Realizację powyższych celów widzimy poprzez ciągłe badanie oczekiwań Klientów, poprawę jakości obsługi, także w językach obcych oraz zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Nieodzownym warunkiem osiągnięcia wyznaczonych celów jest ciągłe zwiększanie potencjału Firmy. Dbamy o właściwy dobór kadr, motywowanie i nieustanny rozwój wszystkich pracowników, a także zapewniamy odpowiednią infrastrukturę.

zespół archon

 

Zobacz gotowe projekty domów ARCHON+

 

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?