Projekt domu Dom przy skwerze

10 400 zł  9 950 zł (8 089,43 zł netto)
Budynek wielorodzinny piętrowy
Do końca promocji:
2019 08 01 stopwatch 01
10 400 zł
9 950 zł (8 089,43 zł netto)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9 900 zł
  ZAMÓW PROJEKT
Aktualizacja dokumentacji - Projekt na zamówienie

Termin realizacji projektu jeszcze nie jest ustalony.
Z uwagi na planowaną aktualizację dokumentacji technicznej prezentowane parametry budynku mogą ulec zmianie. Zakres aktualizacji zostanie podany przy zamówieniu projektu.
Zadzwoń po więcej informacji! +48 12 37 21 900 Powiadom mnie o dostępności projektu

aktualny kosztorys budowlany   1 039,00 zł 889 zł

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Poradnik Inwestora
 • Poradnik Energooszczędny
 • Teczka na dokumenty
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 50% taniej
 • Kosztorys za 889 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 5 zł
 • Dziennik Budowy 12 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Projekt ARCHON+ to kompletna dokumentacja techniczna zawierająca 3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego i 3 egzemplarze projektu technicznego.
 • Projekt architektoniczno-budowlany - zakres projektu architektonicznego
 • Projekt techniczny - zakres projektu konstrukcyjnego i projektów instalacji wewnętrznych
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.
Wszystkie projekty domów ARCHON+ są oferowane w formie zgodnej z nowym Prawem budowlanym (Dz. U. 2020 poz. 471, tekst jednolity, Dz. U. 2020, poz. 1333) z dnia 19 września 2020 roku i składają się z 3 egzemplarzy projektu architektoniczno-budowlanego i 3 egzemplarzy projektu technicznego.
Nowa forma Projektu 3+3 ARCHON+ to kompletna dokumentacja techniczna w 3 egzemplarzach zawierająca:
 • Projekt architektoniczno-budowlany - zakres projektu architektonicznego
 • Projekt techniczny - zakres projektu konstrukcyjnego i projektów instalacji wewnętrznych

Pokaż powierzchnie pomieszczeń
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
109,27 (110,39)
1. Wiatrołap 2,23
2. Mieszkanie 43,31
3. Mieszkanie 63,73 (64,89)
Pokaż powierzchnie pomieszczeń
Pokaż lustrzane odbicie
PIĘTRO
113,27
1. Klatka schodowa 12,92
2. Mieszkanie 45,51
3. Mieszkanie 54,84

Dane projektu Domu przy skwerze

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia netto to suma pow. użytkowych wszystkich pomieszczeń.
Powierzchnia na poddaszu uwzględnia odliczenie powierzchni pod skosami dachu wg zasady:
- powierzchnia gdzie wysokość pomieszczenia jest powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m (wysokości pomieszczenia) w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, blacha
kocioł: piecyki gazowe w mieszkaniach
ogrzewanie podłogowe: zastosowano we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych
wentylacja: grawitacyjna

(Dodatkowo do projektu istnieje możliwość zamówienia projektu wentylacji mechanicznej, jako alternatywne opracowanie. więcej >>)

Dodatkowe Informacje

Budynek wielorodzinny charakteryzujący się rekordową rentownością sięgającą 93%. Możliwy do realizacji na terenach zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem wznoszenia budynków zawierających do 4 lokali mieszkalnych.
Budynek posiada łącznie 4 mieszkania. Dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchniach od ok. 43 do 45 m2 oraz dwa mieszkania trzypokojowe o powierzchniach od ok. 55 do 64 m2, z możliwością wymknięcia kuchni . Jeden z lokali ma niezależne wejście a każde z mieszkań posiada balkony lub taras.

Przekrój

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt dom przy skwerze d27fef0b17e8254634e2411a708d6a3d 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt dom przy skwerze c93f0f61858611aac62c9cd447275280 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt dom przy skwerze 2a754fb6ea111b091218accf565d2ff5 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt dom przy skwerze 9bfaefc130ab41deb942dae68f36b83a 267 Elewacja ogrodowa

Interesujący projekt domu wielorodzinnego, który umożliwi realizację nowoczesnej i atrakcyjnej inwestycji mieszkaniowej. Charakter domu podkreśla oryginalna kompozycja elewacji, bazująca na połączeniu tynków w modnych kolorach z naturalną okładziną, a dopełnieniem całości są efektowne całoszklane balustrady. Dwuspadowy dach, który wieńczy prostą bryłę budynku, pokryto blachą łączoną na rąbek. Atrakcyjnym i praktycznym dla klientów rozwiązaniem są balkony w formie loggi, zlokalizowane na elewacji ogrodowej. Oprócz interesującego wyglądu gwarantują one mieszkańcom większy komfort i prywatność podczas relaksu na świeżym powietrzu. W „Domu przy skwerze” zaprojektowano łącznie 4 mieszkania o różnej powierzchni. Odpowiednio rozmieszczone przeszklenia zapewniają w nich dużą ilość naturalnego światła, taras lub balkon dostępny jest z każdego pokoju. W ramach strefy dziennej w każdym lokalu zaprojektowano ustawny salon z narożną sofą i jasną kuchnię, w której można zaaranżować wygodne miejsce do spożywania posiłków w formie barku śniadaniowego. W mieszkaniach uwzględniono także odpowiednią ilość powierzchni pod montaż praktycznych szaf ubraniowych. Projekt „Dom przy skwerze” należy do kategorii: projekty domów nowoczesnych, projekty domów wielorodzinnych, projekty domów dla dewelopera.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?