Oświetlenie! Sterowanie inteligentne

Steruj oświetleniem w całym domu i wokół niego nie ruszając się z kanapy lub rób to zdalnie z drugiego końca świata. Dzięki systemowi Deimic One możesz wybrać najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb formę zarządzania światłem i cieszyć się nieosiągalnym do tej pory komfortem. Inteligentne sterowanie otworzy przed Tobą drzwi do nowych możliwości wykorzystania oświetlenia, z którymi z pewnością nie spotkasz się w zwykłym domu. Nie ograniczaj się już tylko do klasycznej funkcji włączania i wyłączania światła za pomocą tradycyjnego przycisku. Poznaj ogrom korzyści, jakie daje Ci inteligentne sterowanie oświetleniem marki Deimic.

Wygodne sterowanie dzięki mobilnej aplikacji

Smartfon to urządzenie, które praktycznie zawsze masz przy sobie. Nie ma więc bardziej funkcjonalnego sposobu na łatwe i wygodne sterowanie oświetleniem jak za pomocą mobilnej aplikacji Deimic App. W każdej chwili możesz dzięki niej włączyć albo wyłączyć światło w dowolnym pomieszczeniu w domu lub poza nim: w ogrodzie, garażu, domku na drzewie. Jesteś też w stanie zarządzać oświetleniem zdalnie, z każdego miejsca na świecie, gdzie masz dostęp do internetu. Zapomnij więc o irytacji i bezradności, które pojawiają się zawsze, gdy nachodzi Cię niepewność, czy zgasiłeś światło, wychodząc z domu. Po prostu wyjmij telefon i je wyłącz, jeśli faktycznie o nim zapomniałeś.

Sceny świetlne: własne kino domowe i klubowy parkiet

Światło to nieodłączony element wielu codziennych rytuałów. Dzięki marce Deimic możesz zacząć wykorzystywać je bardziej kreatywnie. Zaaranżuj seans filmowy w salonie, który zmieni się w prywatną salę kinową. Zorganizuj sobotnią imprezę z parkietem do tańczenia w jadalni. Zrób sobie domowe spa w wannie przy ulubionej książce, muzyce i kieliszku wina. Skomponuj ulubione sceny świetlne, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo w swoim domu.

Aby uruchomić taką scenę, stwórz ją samodzielnie w aplikacji mobilnej Deimic App. Wybierz odpowiednie źródła oświetlenia, które chcesz do niej wykorzystać i zdecyduj o natężeniu oraz barwie światła. Użyj ulubionych lamp wiszących i podłogowych, halogenów punktowych, pasków LED i reflektorów. W połączeniu z funkcją inteligentnego sterowania multimediami pozwoli Ci to tworzyć niepowtarzalny klimat i atmosferę praktycznie każdego dnia.

Idealne światło przez całą dobę

Swobodne i bezpieczne poruszanie się w przestrzeni domowej to komfort, którego z pewnością pragniesz dla siebie i swoich bliskich. Pozwól więc, aby system Deimic One dopasował się do Twoich potrzeb i zawsze oświetlał Ci drogę. W takich pomieszczeniach, jak korytarz, klatka schodowa, spiżarnia lub garderoba włączenie światła mogą inicjować czujniki ruchu. Dzięki nim nie musisz pamiętać o wyłączaniu oświetlenia po opuszczeniu danej przestrzeni, ponieważ zgaśnie ono automatycznie po upływie kilku minut.

O natężenie światła w czasie nocnego spaceru do toalety również nie musisz się martwić. Inteligentne sterowanie oświetleniem zadba o to, aby w wyznaczonych godzinach, kiedy wszyscy domownicy powinni już spać, światło na korytarzu i w łazience nie raziło nikogo w oczy. Taki harmonogram godzin nocnego oświetlenia możesz ustawić samodzielnie i dowolnie modyfikować, w miarę jak zmieniać się będą preferencje domowników.

Inteligentne oświetlenie na zewnątrz

Ogród i podjazd to tak samo ważna przestrzeń, jak wnętrze domu. Tutaj również chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie, więc właściwe oświetlenie jest kluczowe. Dzięki systemowi Deimic One możesz swobodnie sterować ogrodowymi lampami, światełkami na drzewach, w altance lub fontannie. Podkreśl w ten sposób ścieżki, rabaty z kwiatami lub wyjątkowe gatunki drzew. Wydobądź jeszcze więcej piękna ze swojego ogrodu, dzięki zachwycającym iluminacjom.

Oświetlenie bramy, podjazdu i frontu domu musi spełniać również praktyczną funkcję bezpieczeństwa. W tym celu świetnie sprawdzi się automatyczne włączanie oświetlenia po zmroku i gaszenie o świcie. Dzięki inteligentnemu sterowaniu możesz też zdecydować się na czujniki ruchu lub wybrać własny przedział czasu, w którym przestrzeń przed domem ma być oświetlona. Najważniejsze, abyś mimo późnej pory zawsze czuł się komfortowo i bezpiecznie na swoim terenie.

Co daje inteligentne sterowanie oświetleniem?

Komfort i bezpieczeństwo to dwie niepodważalne korzyści, zapewniane przez inteligentne sterowanie oświetleniem. Istnieje jednak jeszcze jedna ważna zaleta tego rozwiązania, którą zauważysz w comiesięcznych rachunkach za energię elektryczną. System Deimic One nie zapomina gasić światła i nie włącza go niepotrzebnie, dzięki czemu w inteligentny sposób oszczędza prąd. Jeśli więc chcesz mieć mniej zmartwień na głowie, więcej czasu dla siebie, a światłem sterować w najwygodniejszy sposób na świecie, to postaw na markę Deimic.

Deimic sp. z o.o.

ul. Polna 105, 87-100 Toruń
tel. +48 886 660 909
www.deimic.pl

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?