Jak czytać dokumentację techniczną

JAK CZYTAĆ DOKUMENTACJĘ TECHNICZNĄ

Dokumentacja techniczna

Trzymasz w ręku swój wymarzony projekt domu, składający się z części architektonicznej, konstrukcyjnej oraz instalacyjnej i zastanawiasz się, jak rozczytać te wszystkie rysunki? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny poradnik, w którym znajdziesz stosowane w projektach ARCHON+ oznaczenia graficzne i symbole. Z jego pomocą szybko sprawdzisz, które ściany są nośne, a które działowe, z jakiego materiału są wykonane, jak zaprojektowano strop, prawidłowo odczytasz wymiary okien, wysokość parapetu, szerokość i wysokość schodów oraz wszystkie inne zawarte w projekcie symbole. Zobacz, jak czytać dokumentację techniczną.

Czytaj więcej
Co zawiera gotowy projekt domu

CO ZAWIERA GOTOWY PROJEKT DOMU

Dokumentacja techniczna

Każdy projekt domu zakupiony w naszej pracowni to kompletna dokumentacja techniczna, będąca częścią projektu budowlanego. Wraz z projektem domu, który obejmuje część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną, Klient ARCHON+ otrzymuje zestawienia użytych materiałów, charakterystykę energetyczną budynku, zgodę na wprowadzenie standardowych zmian w projekcie oraz pakiet bezpłatnych dodatków. Wśród nich Poradnik Energooszczędny, Poradnik Inwestora, Poradnik Architektury Ogrodowej, w którym znajduje się łącznie 15 różnych projektów do Twojego ogrodu (m.in.: wiaty, altany, oczka wodne) Co zawiera projekt domu ARCHON+? Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?