Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.
93-479 Łódź, ul. Lazurowa 20
tel: +42 611 64 01, Fax: +42 611 64 02
e-mail: biuro@elfa.com

Posiadanie funkcjonalnej i pojemnej garderoby ułatwia utrzymanie ładu i porządku w domu jednorodzinnym oraz daje komfort wszystkim domownikom. Lokalizacja tego pomieszczenia na poddaszu wymaga dostosowania zabudowy wewnętrznej do istniejących skosów. Aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń najlepiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań oferowanych przez czołowych producentów systemów zabudowy wnętrz.

Wizualizacja wnętrz - Dom w kalateach 2

Uporządkowane poddasze

Zapraszamy do obejrzenia propozycji zagospodarowania garderoby na poddaszu Domu w kalateach 2.

Projekt został wykonany w systemie Decor, oferowanym przez firmę Elfa, skandynawskiego producenta wysokiej jakości zabudowy wnętrz. Cały system zamontowany jest na szynach poziomych, przykręcanych do ścian, na nich zawieszone są szyny pionowe, do których montujemy wszystkie elementy wyposażenia za pomocą specjalnych wsporników. Dotyczy to półek ażurowych, wysuwanych koszy z drobną siatką na bieliznę, półek i drążków na buty, wieszaków na spodnie, półko-koszy. Wszystkie elementy metalowe są malowane proszkowo, aby wyeliminować emisję do środowiska wielu szkodliwych substancji chemicznych.

Wizualizacja poddasza Domu w kalateach 2

Zastosowanie półek ażurowych na górze umożliwia bezproblemowe sprawdzenie, co znajduje się na półce, bez konieczności zdejmowania wszystkiego. Dodatkowymi elementami dekoracyjnymi są drewniane ramy koszy i wieszaka na spodnie, drewniane półki pełne, drewniane nakładki na półki ażurowe. Cały system jest bardzo prosty w montażu i demontażu, w każdej chwili można go rozłożyć, aby pomalować pomieszczenie. Po odświeżeniu łatwo zmieniać ustawienie różnych elementów, rozbudowywać w dowolnym czasie, a nawet przenieść go do innego pomieszczenia (innej garderoby w domu).

Wizualizacja wnętrz - Dom w kalateach 2
Wizualizacja wnętrz - Dom w kalateach 2

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?