Koler

KOLER sp. z o.o.

15-063 Białystok, ul. Warszawaska 6/32
tel. +48 22 123 55 04
koler.pl
kontakt@koler.pl

Aranżacja ogrodu lub tarasu przy bardzo konkretnych wytycznych co do metrażu i dostępnej przestrzeni to niewątpliwe duże wyzwanie. Umieszczenie tam grilla gazowego to już kolejny rozdział, jednak nie musi być on aż tak wymagający, jeśli wiesz czego potrzebujesz i jakie opcje masz pod ręką. Jak prezentuje się aktualny wachlarz możliwości?

Grille gazowe powoli stają się nowym standardem, jeśli mowa o dodatkach, czy akcesoriach, które postrzegamy jako niezbędnik w ogrodzie, a już zwłaszcza w sezonie letnim. Większa świadomość na temat zdrowotności oraz fakt, że „inwestycja w gaz” w długim terminie jest opłacalna pod kątem żywotności grilla. Nie wspominając już o prostocie użytkowania. Niezależnie jaki metraż masz do dyspozycji, poniższe modele powinny sprostać Twoim oczekiwaniom.

Sama nazwa mówi wiele, niemniej jeśli dysponujesz małą przestrzenią do wykorzystania to bez wątpienia ten model jest właśnie najbardziej „kompaktowy”. Docelowym miejscem umieszczenia może być więc balkon lub niewielki ogródek czy kawałek tarasu. Model ten może wyróżnić się takimi atutami jak: nierdzewna stal i stabilna konstrukcja. W tym rozwiązaniu do dyspozycji są trzy palniki o mocy 9,7 kW. W zależności od koloru modelu możemy wybrać grill z dwoma palnikami grillowymi i boczną kuchenką gazową albo z trzema palnikami grillowymi i półkami pomocniczymi po bokach. Oba modele podołają zdecydowanej większości kulinarnych wyzwań.

Grill gazowy koler

To z kolei nieco większy odpowiednik modelu wspomnianego powyżej, niemniej wciąż możemy go sklasyfikować jako ten najmniejszy spośród wielkogabarytowych grilli gazowych z oferty. W tym modelu liczba palników zwiększa się do pięciu, a zatem jego moc jest równa 16kW. Boczny palnik gazowy jest do dyspozycji użytkowników niezależnie od koloru. Natomiast pozostałe elementy zestawu pozostają niezmienne: dwa żeliwne ruszty, sprawdzona konstrukcja i nierdzewna stal. Całość umocowana jest na trwałych kółkach umożliwiających łatwe przewiezienie grilla w inne miejsce.

Kolejne grille to zasadniczo są o takich samych gabarytach, jedyna różnica to element konstrukcyjny, który może być kluczowy w zależności od tego, jak chcesz rozdysponować przestrzeń. Model V3 dysponuje dodatkowymi półkami bocznymi poniżej poziomu grillowania, które możesz przeznaczyć na umieszczenie akcesoriów czy potraw. Koler V2 w tym miejscu ma standardowe rozkładane skrzydło, które tworzy pomocniczy blat kuchenny. Obie propozycje dysponują pięcioma palnikami o łącznej mocy 16 kW, z czego jeden to palnik boczny. W odróżnieniu od poprzednich modeli, zarówno w przypadku V2, jak i V3 oprócz dwóch sprawdzonych rusztów otrzymamy dodatkowo żeliwną płytę, która idealnie sprawdzi się w przygotowaniu bardziej wymagających potraw.

To ostatni, a zarazem największy z dostępnych modeli, który z pewnością przeznaczony jest dla osób, które dysponują nieco większą przestrzenią, ale również decydują się na swoiste „maratony” w grillowaniu. Atuty pozostają niezmienne: sprawdzona konstrukcja w towarzystwie stali nierdzewnej i pięciu palników. W zestawie możesz liczyć aż na trzy żeliwne ruszty oraz dodatek w postaci żeliwnej płyty. Ten model, jak i wszystkie powyższe produkty Koler dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrna oraz czarna.

Niezależnie od wyboru - każdy z wymienionych grilli (przy odpowiedniej obsłudze konserwacji) może posłużyć przez długie lata, a jednocześnie jest jedną z najprostszych i najzdrowszych opcji, które są do dyspozycji na rynku.

 

Zobacz również

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?