Dostępność | W przygotowaniu |
---|---|
NOWOŚĆ!
Termin realizacji projektu nie został ustalony. Zadzwoń po więcej informacji! +48 12 37 21 900 Powiadom mnie o dostępności projektu |
|
Koszty wysyłki | GRATIS! |
Starter o wartości 1900 zł | GRATIS! |
Budynek wielorodzinny piętrowy | |
---|---|
Powierzchnia | 764,35 m2 |
Stan surowy zamknięty | 649 600 zł |
Powierzchnia netto | 764,35 m2 |
Powierzchnia użytkowa mieszkalna PUM | 678,29 m2 |
Powierzchnia zabudowy | 247,77 m2 |
Powierzchnia podłóg | 769,13 m2 |
Powierzchnia całkowita | 987,51 m2 |
Kubatura | 3239,0 m3 |
Wysokość budynku | 14,54 m |
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:
- ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
- strop: płyta żelbetowa
- ścianka kolankowa: 163 cm
- dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, blacha
- kocioł: piecyki gazowe w mieszkaniach
EP |
< 85 [kWh/(m2*rok)] |
Uściany | < 0,23 W/(m2*K) |
Udachu | < 0,18 W/(m2*K) |
W budynku zaprojektowano 16 mieszkań, w tym: 7 mieszkań trzypokojowych o powierzchni ok 48 m2, 9 mieszkań dwupokojowych o powierzchni ok 38 m2.
Ponadto budynek charakteryzuje się wysokim współczynnikiem powierzchni netto do powierzchni użytkowej mieszkalnej (tzw. PUM).
Zapytaj o ofertę na zaprojektowanie Domu przy plantach 5 ze stropem gęstożebrowym.
Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.
pobierz obrys pdf pobierz obrys dxfTo interesująca propozycja projektowa z kategorii: domy wielorodzinne, idealna dla Deweloperów, realizujących kameralne inwestycje mieszkaniowe. Atutem projektu „Dom przy plantach 5” jest wysoki współczynnik PUM, czyli udział powierzchni użytkowej mieszkalnej w ramach całkowitej powierzchni budynku. Dzięki wysokiej rentowności naszego budynku Deweloper uzyska lepszą stopę zwrotu z inwestycji i wygeneruje większy zysk ze sprzedaży. Budynek zwraca uwagę atrakcyjnym wyglądem, który zapewnia ciekawa kompozycja tynków i naturalnych okładzin. W projekcie „Dom przy plantach 5” znajduje się 16 mieszkań o zróżnicowanej wielkości w tym: 7 mieszkań trzypokojowych o powierzchni ok. 48 m2 oraz 9 mieszkań dwupokojowych o powierzchni ok. 38 m2. Budynek posiada centralnie usytuowaną klatkę schodową, taka lokalizacja pozwala na optymalne, naturalne doświetlenie pomieszczeń mieszkalnych. Wewnętrzne układy funkcjonalne lokali dają możliwość modyfikacji, w ramach dopasowania programu do potrzeb mieszkańców istnieje możliwość wymknięcia kuchni. Mieszkania znajdujące się na piętrach i na poddaszu dysponują balkonami. Zaprezentowany projekt „Dom przy plantach 5” należy do kategorii: projekty domów wielorodzinnych, projekty domów nowoczesnych, projekty domów dla dewelopera.
2018 © ARCHON+ Biuro Projektów - Tradycyjne i nowoczesne gotowe projekty domów - autorska pracownia architektoniczna założona w 1990r. przez arch. Barbarę Mendel
Z uwagi na ciągłe doskonalenie procesu powstawania projektów (zgodnie z normą ISO 9001), prezentowane na stronie projekty domów mogą nieznacznie różnić się od dokumentacji technicznej.
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz podobne technoologie m.in.
do zapisywania preferencji użytkowników i celów statystycznych
zgodnie z naszą
polityką prywatności oraz Regulaminem sklepu.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia cookies swojej przeglądarki