TV poza salonem? Są na to sposoby

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
tel.: +48 22 460 05 00
news.samsung.com/pl/

Wielu z nas zna to doskonale – jedno z domowników chce obejrzeć mecz, drugie – serial, a dzieci domagają się bajek. Sposoby na zakończenie „wojny o pilota” są trzy: wybieramy program do oglądania metodą głosowania lub konsensusu – z czego nikt do końca nie będzie zadowolony – albo… wyposażamy się w dodatkowy telewizor, który ustawimy poza salonem.

Samsung The Frame

Więcej niż jeden telewizor umożliwia domownikom oglądanie ulubionych programów lub filmów bez konieczności kompromisów. To szczególnie przydatne w przypadku różnych gustów czy zainteresowań. Posiadanie więcej niż jednego telewizora ma też inne zalety: w domach, gdzie jest więcej niż jedno pomieszczenie przeznaczone na oglądanie telewizji, pozwala na dzielenie się przestrzenią i unikanie konfliktów związanych z oglądaniem różnych programów.

Samsung The Frame

Ponadto możliwość umieszczenia telewizora w sypialni lub kuchni może zwiększyć wygodę i elastyczność w korzystaniu z urządzenia w różnych częściach domu. Gdy zmoże nas infekcja, czas oglądanie ulubionego programu bez ruszania się z łóżka z pewnością uprzyjemni czas powrotu do zdrowia. Z kolei telewizor w kuchni to rozwiązanie np. dla adeptów sztuki kulinarnej i amatorów tego typu programów. Z ekranem w pobliżu, na którym śledzimy poczynania szefów kuchni czy kulinarnych influencerów, łatwiej eksperymentować z przepisami na nowe potrawy.

Samsung The Frame

Wreszcie, posiadanie więcej niż jednego telewizora umożliwia korzystanie z różnych źródeł treści, na przykład telewizji kablowej, platform streamingowych czy konsol do gier, co pozwala na większą różnorodność w dostępie do rozrywki dla całej rodziny.

Telewizor dopasowany do potrzeb

Swoje miejsce w dowolnym wnętrzu znajdzie telewizor Samsung The Frame. Urządzenie można bowiem łatwo dostosowywać do bieżących potrzeb, tak aby zawsze idealnie wkomponowywało się w otoczenie. Szczególną uwagę przykuwa niewielki The Frame o rozmiarze 32 cali, na którym portrety czy plakaty można podziwiać zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej – to idealne rozwiązanie właśnie do takich przestrzeni jak kuchnia, czy sypialnia, spełni też wymagania jako monitor do pracy. Wersja podstawowa pozwala na ustawienie The Frame w orientacji poziomej, tak by oglądać swoje ulubione filmy i programy telewizyjne, czy podziwiać piękne krajobrazy. Nóżki stojaka można także dostosować tak, aby nieco odchylić je do tyłu i tym samym wyeksponować dzieła sztuki także w niewielkich pomieszczeniach.

Samsung The Frame

W drugiej opcji The Frame można także postawić i powiesić w orientacji pionowej. Uchwyt Przylegający dostępny w zestawie pozwala na szybką i prostą instalację telewizora na ścianie wśród innych naszych ulubionych dzieł sztuki. Ekran można odchylać na boki, do tyłu lub do przodu, by wyglądał jak prawdziwy obraz w galerii. Jego położenie możemy zmieniać w zależności od tego, czy chcemy akurat obejrzeć film czy np. malarstwo portretowe i zdjęcia z naszego smartfona. Całość dopełnia elegancka i nowoczesna ramka, która idealnie wtapia się w wystrój wnętrza, imitując ramę obrazu. Kto nie chciałby mieć takiego obrazu w sypialni? W przypadku telewizora o rozmiarze 32 cale ramki dostępne są aż w 7 kolorach – białym, czarnym, brązowym, beżowym, cytrynowym, platynowym i w naturalnym różu. Magnesy sprawiają natomiast, że ich wymiana jest szybka i niezwykle intuicyjna.

Seanse na świeżym powietrzu? To możliwe

Wraz z nadejściem wiosny więcej czasu spędzamy poza domem oddając się różnego rodzaju aktywnościom – aktywnej rekreacji, pracom w ogrodzie albo po prostu zwykłemu wypoczynkowi. Przyjazna aura sprzyja temu, by czas spędzony na świeżym powietrzu wydłużyć nawet do późnych godzin wieczornych – a nic tak nie uprzyjemni wieczoru, jak seans z dobrym filmem.

Samsung The Terrace

Dzięki telewizorowi Samsung The Terrace można urządzić kino pod chmurką bez obaw o wpływ czynników atmosferycznych na funkcjonowanie urządzenia. Telewizor spełnia normy IP55, co gwarantuje ochronę przed wilgocią, kurzem i działaniem niesprzyjających temperatur przez cały rok. Zastosowana w nim technologia antyrefleksyjna redukuje odbicia światła na ekranie, mogące przeszkadzać w komfortowym oglądaniu filmu, wzmacniając jednocześnie kontrast. Dodatkowo, ochronę posiada również Jeden Pilot (IP56).

Samsung The Terrace

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?