Logo SOLBET

SOLBET Spółka z o. o.

ul. Toruńska 71, 86-050 Solec Kujawski
tel. 52 387 13 14, fax 52 387 22 09
sekretariat@solbet.pl, www.solbet.pl

Firma SOLBET to największy producent betonu komórkowego w Polsce z ponad 60-letnią tradycją. Aż 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi właśnie z fabryk SOLBET.

Marka jest znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale również na całym kontynencie. Każdego roku na rynki europejskie trafiają prawie dwa miliony metrów sześciennych najwyższej jakości produktów SOLBET!

Obecnie firma skupia pięć profesjonalnych zakładów produkujących materiały z betonu komórkowego. Centrala firmy mieści się w Solcu Kujawskim, zakładzie o największej dobowej produkcji betonu komórkowego w Europie. Pozostałe zakłady zlokalizowane są w Lubartowie, Podnieśnie, Stalowej Woli i Kolbuszowej. Dziennie z zakładów tych wyjeżdża 200 samochodów ciężarowych wypełnionych betonem komórkowym SOLBET. Jest to ilość wystarczająca na wybudowanie 100 budynków jednorodzinnych średniej wielkości.

Marka SOLBET oprócz betonu komórkowego produkuje także chemię budowlaną w postaci zapraw, tynków i klejów. Oferuje tym samym kompletny system budowlany, zapewniający sprawną i szybką budowę. Od niedawna do składu grupy SOLBET należy zakład gipsu w Rogowcu koło Bełchatowa, w którym produkowane są gipsowe wyroby chemii budowlanej.

Zarówno firma SOLBET, jak i jej flagowe produkty otrzymały wiele prestiżowych nagród, przyznawanych przez specjalistów z branży i zadowolonych klientów. Produkty SOLBET zostały uhonorowane m.in. Godłem „Teraz Polska” oraz Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?