Nowość! Wełny ISOVER PRO z welonem do izolacji poddaszy. Jedyne takie produkty na rynku.
Isover

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o

ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice

Informacja techniczna o produktach i rozwiązaniach
tel. 800 163 121
email: doradcy.techniczni@saint-gobain.com
www.isover.pl

Wełna mineralna szklana to jeden z najpopularniejszych materiałów, gwarantujących niezawodną izolację termiczną oraz akustyczną. Nowe produkty w rolkach od ISOVER – Super-Mata Plus PRO i Super-Mata PRO, zostały wzmocnione welonem szklanym. To innowacyjne rozwiązanie na rynku, opracowane z myślą o wykonawcach i komforcie ich pracy, przy zachowaniu najwyższych parametrów termoizolacyjnych, dzięki technologii ThermiStarTM.

 

Wełny mineralne szklane PRO w rolkach są niezwykle sprężyste, mają elastyczną strukturę włókien, co pozwala idealnie dopasować je do izolowanej powierzchni, nie pozostawiając pustych przestrzeni – potencjalnych mostków termicznych lub akustycznych. Współczynnik lambda wynosi odpowiednio 0,032 W/(mK) dla Super-Maty Plus PRO i 0,033 W/(mK) dla Super-Maty PRO. Wykorzystywana do ich produkcji Technologia ThermiStarTM pozwala uzyskać wysoką porowatość włókien zachowując ich delikatność, a przez to najlepszą izolacyjność materiału. Dzięki temu wełny szklane ISOVER sprawdzają się jako doskonała izolacja dachów skośnych i innych przegród budowlanych.

mata isover

- Inspiracją do prac nad nowymi produktami są dla nas zawsze opinie oraz preferencje wykonawców i inwestorów. W procesie tworzenia produktów implementujemy najlepsze technologie i rozwiązania, które pomogą sprostać ich potrzebom. Wynikiem tych działań są nowe maty PRO z welonem, cechujące się znakomitymi parametrami cieplnymi i wysokim komfortem montażu – wyjaśnia Agata Wołowiecka, kierownik produktu ISOVER.

Precyzja montażu i estetyczne wykonanie

Oba produkty, zarówno Super-Mata Plus PRO, jak i Super-Mata PRO, zostały jednostronnie pokryte welonem szklanym. To funkcjonalne rozwiązanie generuje wiele korzyści dla wykonawcy. Pokrycie mat welonem zabezpiecza wełnę przed uszkodzeniem jej powierzchni i osypywaniem się drobin, zapewniając wysoki komfort pracy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów termoizolacyjnych. Ponadto maty PRO dobrze utrzymują się pomiędzy krokwiami bez konieczności sznurkowania. Zwarta struktura wełny umożliwia precyzyjne cięcie produktu, a jej sprężystość zapewnia optymalne wypełnienie izolowanej przestrzeni na poddaszu. Dodatkowo na welonie można robić potrzebne oznaczenia i sporządzać zapiski, co jest praktycznym udogodnieniem w trakcie montażu.

- Welon w nowych rolkach ISOVER PRO wzmacnia matę, przez co wygodniej jest ją przekładać przez profile i stabilniej trzyma się między krokwiami – przyznaje Ireneusz Sabat, właściciel firmy wykonawczej URB-Sabat.

- Nowe maty ISOVER PRO, to jakość na którą czekałem. Teraz to najwyższy poziom estetyki wykończenia, po którym można poznać dobrze wykonaną robotę – dodaje Piotr Ślusarczyk, właściciel firmy wykonawczej FRB Ślusarczyk.

Zastosowanie welonu szklanego w kategorii mat do izolacji poddasza to innowacyjne rozwiązanie ISOVER – jedyne na polskim rynku. Najlepszy produkt i fachowy montaż gwarantują wysoką jakość izolowanego poddasza, a jednocześnie wpływają na obniżenie kosztów użytkowania budynku.

Więcej na temat mat ISOVER PRO przeczytasz tutaj: www.isover.pl/pro

Zobacz również:

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?