#ZOSTANWDOMU  
W tej zaskakującej dla wszystkich sytuacji każdy z nas musi teraz w szczególny sposób zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, chroniąc tym samym swoich najbliższych. Akcja #ZOSTAŃWDOMU ma ogromne znaczenie, to najważniejsze i najlepsze co możemy i powinniśmy teraz zrobić. Rezygnując w najbliższych tygodniach ze spotkań z przyjaciółmi oraz unikając potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, mamy szansę w miarę szybko wrócić do codzienności i naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego zgodnie z zaleceniami rządowymi oraz wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) podjęliśmy wszelkie możliwe środki, aby je chronić. Przyłączając się do akcji #ZOSTAŃWDOMU przeszliśmy na system pracy zdalnej, dzięki czemu w zakresie funkcjonowania Biura Projektów ARCHON+ i obsługi naszych Klientów nic się nie zmieniło. Pracując w swoich domach, pozostajemy cały czas do Waszej dyspozycji oraz dbamy o najwyższą jakość naszych projektów i usług.

Jesteśmy dla Was dostępni pn-pt 8-19, sb 9-13

Najlepsze, co możemy teraz zrobić dla siebie i najbliższych, to miło spędzić razem czas. Może być to także dobry moment, by wspólnie wybrać projekt wymarzonego domu. W tym zakresie zachęcamy Was do skorzystania z pomocy naszych Doradców Projektowych, którzy jak zawsze czekają na Wasze pytania i chętnie udzielą fachowej odpowiedzi na każde z nich. Jesteśmy dostępni telefonicznie, poprzez CZAT, Messenger oraz mailowo i pomożemy Wam w wyborze projektu.

wyślij email
zadzwoń do nas
napisz na czacie
wyślij wiadomość na Messenger

Doskonałym narzędziem ułatwiającym wybór projektu jest dostępna na naszej stronie, łatwa w obsłudze wyszukiwarka. Dzięki opcji szczegółowego wyszukiwania bardzo szybko można znaleźć grupę projektów, które spełniają wybrane przez Was parametry (m.in.: powierzchnia użytkowa, ilości kondygnacji, rodzaj dachu czy wielkość działki).

Zachęcamy również do skorzystania z formularza doboru projektu. Wystarczy zaznaczyć w nim najważniejsze kryteria, jakie powinien spełniać Wasz wymarzony dom i przesłać go do nas, a my spośród całej oferty wybierzemy najlepsze propozycje, odpowiadające potrzebom Waszych rodzin.

Doradcy ARCHON+ sprawdzą także, czy dany projekt będzie zgodny z wymaganiami działki, określonymi w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego lub w Warunkach Zabudowy. Sprawdź, jak wygląda doradztwo online ARCHON+ w 3 krokach

Realizujemy zamówienia bezpiecznie i według planu

Nasz sklep internetowy działa bez zmian, na bieżąco realizujemy wszystkie zamówienia z bezpieczną dostawą do paczkomatów lub kurierem. Korzystając z opcji dostawy kurierskiej, możecie dodatkowo zwiększyć swoje bezpieczeństwo, wybierając płatność online i umawiając się z kurierem, aby zostawił paczkę pod drzwiami Waszego domu lub mieszkania. Zachęcamy do korzystania właśnie z tej, najbardziej bezpiecznej formy dostawy i płatności.

wyślij email
zadzwoń do nas
napisz na czacie
wyślij wiadomość na Messenger

Życzymy Wam zdrowia i mamy nadzieję, że już wkrótce spełnią się Wasze marzenia o własnym domu!

Zapraszamy do kontaktu!

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?