Zobacz animację interaktywną 3D

ZOBACZ ANIMACJĘ INTERAKTYWNĄ 3D

Dom i ogród

Zapraszamy do wizyty w atrakcyjnych wnętrzach Domu w żurawkach z kolekcji ARCHON+. Dzięki specjalnej aplikacji przeniesiesz się do dowolnego pomieszczenia w domu i sprawdzisz jego funkcjonalność, kolorystykę i aranżację. Większość mebli, lamp, dodatków oraz tekstyliów zastosowanych w aranżacji pomieszczeń, możesz zamówić w naszym sklepie z artykułami wyposażenia wnętrz www.archonhome.pl. Wszystkie produkty zobaczysz klikając w znak zapytania umieszczony przy konkretnym produkcie. W podróżowaniu po domu pomogą Ci rzuty, na których zaznaczona jest Twoja aktualna lokalizacja w budynku.

Czytaj więcej
Projekt gotowy altany ogrodowej

PROJEKT GOTOWY ALTANY OGRODOWEJ

Altana ogrodowa to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, chroni zarówno przed nadmiernym słońcem jak i deszczem. Usytuowana w głębi ogrodu zapewni prywatność i spokojny relaks. Z powodzeniem spełni rolę letniego pokoju, w którym można zorganizować rodzinne spotkanie. W zależności od wielkości, rodzaju konstrukcji i potrzeb Inwestorów w altanie można także wydzielić zaplecze gospodarcze do przechowywania sprzętów czy narzędzi ogrodniczych.

Czytaj więcej
Projekt gotowy wiaty garażowej

PROJEKT GOTOWY WIATY GARAŻOWEJ

Wiata garażowa to wsparte na filarach, zadaszone miejsce postojowe. W sytuacji, gdy budowa tradycyjnego garażu nie jest możliwa np.: ze względu wąską działkę czy ograniczone możliwości finansowe Inwestora, wiata garażowa będzie idealnym rozwiązaniem. Z powodzeniem zabezpieczy samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie jest tańsza w realizacji i utrzymaniu niż tradycyjny garaż.

Czytaj więcej
Projekt gotowy garażu i budynku gospodarczego

PROJEKT GOTOWY GARAŻU I BUDYNKU GOSPODARCZEGO

Projekt architektoniczno-budowlany stanowi część projektu budowlanego, który jest podstawą do wydania Decyzji o pozwoleniu na budowę. Projekt budowlany składa się z: projektu architektoniczno-budowlanego, projektu zagospodarowania działki, który wykonuje osoba adaptująca oraz opinii i uzgodnień.

Czytaj więcej
ArchonHome Twoje miejsce na udane zakupy...

ARCHONHOME TWOJE MIEJSCE NA UDANE ZAKUPY...

Dom i ogród

ArchonHome.pl to nowy sklep, który powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne dla domu i wokół niego. Rozpoczynając od etapu budowy, a na akcesoriach dekoracyjnych kończąc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy Ci atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, sprawdzoną jakość oraz świeżą porcję nowości co tydzień.

Czytaj więcej
Kominek w Twoim domu

KOMINEK W TWOIM DOMU

Dom i ogród

Jeśli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem projektu domu ARCHON+, budujesz i jesteś na etapie instalacji kominka, zadzwoń (12 399 42 42) lub napisz do nas na adres archonhome@archon.pl. Bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszy kominek do Twojego domu, otrzymasz rabat na jego zakup, pomożemy również w doborze i wycenimy dodatkowy osprzęt do montażu (np. system DGP - Dystrybucji Gorącego Powietrza lub płaszcza wodnego). Kominek otrzymasz przesyłką kurierską na wskazany adres (np. na miejsce budowy).

Czytaj więcej
Deski tarasowe i elewacyjne

DESKI TARASOWE I ELEWACYJNE

Dom i ogród

Polecamy Waszej uwadze deski elewacyjne i tarasowe wykonane na bazie kompozytu WPC: drewna i polimeru, które objęte są 15 letnią gwarancją! Deski nie wymagają konserwacji, którą musimy wykonywać przy tradycyjnych drewnianych. WPC to kompozyt drewno-polimer (60% - włókna drewna bambusowego, 30% - polietylen o dużej gęstości HDPE, 10% dodatków - środki wytrzymałe na promieniowanie UV, przeciwutleniacze, stabilizatory, barwniki); kombinacja drewnianych i naturalnych polimerowych włókien, łącząca w sobie wszystkie zalety nowoczesnej technologii materiałowej - wytrzymałość i odporność polimerów z wyglądem i dotykiem drewna.

Czytaj więcej
Projekt Basenu B1

PROJEKT BASENU B1

Projekt niewielkich rozmiarów basenu przydomowego o wymiarach 7,5m x 5m i głębokości 1,5m z dodatkową niecką pełniącą funkcję brodzika dla dzieci lub jacuzzi.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?