Zobacz animację interaktywną 3D

ZOBACZ ANIMACJĘ INTERAKTYWNĄ 3D

Dom i ogród

Zapraszamy do wizyty w atrakcyjnych wnętrzach Domu w żurawkach z kolekcji ARCHON+. Dzięki specjalnej aplikacji przeniesiesz się do dowolnego pomieszczenia w domu i sprawdzisz jego funkcjonalność, kolorystykę i aranżację. Większość mebli, lamp, dodatków oraz tekstyliów zastosowanych w aranżacji pomieszczeń, możesz zamówić w naszym sklepie z artykułami wyposażenia wnętrz www.archonhome.pl. Wszystkie produkty zobaczysz klikając w znak zapytania umieszczony przy konkretnym produkcie. W podróżowaniu po domu pomogą Ci rzuty, na których zaznaczona jest Twoja aktualna lokalizacja w budynku.

Czytaj więcej
Projekt gotowy altany ogrodowej

PROJEKT GOTOWY ALTANY OGRODOWEJ

Dom i ogród

Altana ogrodowa to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, chroni zarówno przed nadmiernym słońcem jak i deszczem. Usytuowana w głębi ogrodu zapewni prywatność i spokojny relaks. Z powodzeniem spełni rolę letniego pokoju, w którym można zorganizować rodzinne spotkanie. W zależności od wielkości, rodzaju konstrukcji i potrzeb Inwestorów w altanie można także wydzielić zaplecze gospodarcze do przechowywania sprzętów czy narzędzi ogrodniczych.

Czytaj więcej
Projekt gotowy wiaty garażowej

PROJEKT GOTOWY WIATY GARAŻOWEJ

Dom i ogród

Wiata garażowa to wsparte na filarach, zadaszone miejsce postojowe. W sytuacji, gdy budowa tradycyjnego garażu nie jest możliwa np.: ze względu wąską działkę czy ograniczone możliwości finansowe Inwestora, wiata garażowa będzie idealnym rozwiązaniem. Z powodzeniem zabezpieczy samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie jest tańsza w realizacji i utrzymaniu niż tradycyjny garaż.

Czytaj więcej
Projekt gotowy garażu i budynku gospodarczego

PROJEKT GOTOWY GARAŻU I BUDYNKU GOSPODARCZEGO

Dom i ogród

Projekt architektoniczno-budowlany stanowi część projektu budowlanego, który jest podstawą do wydania Decyzji o pozwoleniu na budowę. Projekt budowlany składa się z: projektu architektoniczno-budowlanego, projektu zagospodarowania działki, który wykonuje osoba adaptująca oraz opinii i uzgodnień.

Czytaj więcej
ArchonHome Twoje miejsce na udane zakupy...

ARCHONHOME TWOJE MIEJSCE NA UDANE ZAKUPY...

Dom i ogród

ArchonHome.pl to nowy sklep, który powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne dla domu i wokół niego. Rozpoczynając od etapu budowy, a na akcesoriach dekoracyjnych kończąc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy Ci atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, sprawdzoną jakość oraz świeżą porcję nowości co tydzień.

Czytaj więcej
Kominek w Twoim domu

KOMINEK W TWOIM DOMU

Dom i ogród

Jeśli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem projektu domu ARCHON+, budujesz i jesteś na etapie instalacji kominka, zadzwoń (12 399 42 42) lub napisz do nas na adres archonhome@archon.pl. Bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszy kominek do Twojego domu, otrzymasz rabat na jego zakup, pomożemy również w doborze i wycenimy dodatkowy osprzęt do montażu (np. system DGP - Dystrybucji Gorącego Powietrza lub płaszcza wodnego). Kominek otrzymasz przesyłką kurierską na wskazany adres (np. na miejsce budowy).

Czytaj więcej
Deski tarasowe i elewacyjne

DESKI TARASOWE I ELEWACYJNE

Dom i ogród

Polecamy Waszej uwadze deski elewacyjne i tarasowe wykonane na bazie kompozytu WPC: drewna i polimeru, które objęte są 15 letnią gwarancją! Deski nie wymagają konserwacji, którą musimy wykonywać przy tradycyjnych drewnianych. WPC to kompozyt drewno-polimer (60% - włókna drewna bambusowego, 30% - polietylen o dużej gęstości HDPE, 10% dodatków - środki wytrzymałe na promieniowanie UV, przeciwutleniacze, stabilizatory, barwniki); kombinacja drewnianych i naturalnych polimerowych włókien, łącząca w sobie wszystkie zalety nowoczesnej technologii materiałowej - wytrzymałość i odporność polimerów z wyglądem i dotykiem drewna.

Czytaj więcej
Projekt Basenu B1

PROJEKT BASENU B1

Projekt niewielkich rozmiarów basenu przydomowego o wymiarach 7,5m x 5m i głębokości 1,5m z dodatkową niecką pełniącą funkcję brodzika dla dzieci lub jacuzzi.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?