System Deimic One


Aplikacja DeimicApp zarządza domem tak, aby nikt nie musiał zaprzątać sobie głowy i tracić cennego czasu. Możemy sprawić, że dom będzie dostosowywał się do rytmu Twojego życia niezależnie od pory dnia i nocy.

Bezpieczny dom to bezpieczna rodzina

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas bardzo ważne. Zaprojektowaliśmy więc system inteligentnego domu i zarządzającą nim aplikację tak, aby chroniły Cię przed różnymi zagrożeniami.

Nie chcemy, abyś obawiał się wyjazdu na długie wakacje lub wyjścia do sklepu. Chcemy dać Ci pewność, że z systemem Deimic Twój dom jest zawsze bezpieczny.

W dowolnej chwili możesz upewnić się, czy dzieci wróciły już ze szkoły albo, czy żelazko jest wyłączone. W razie dłuższego wyjazdu możesz symulować swoją obecność w domu. Aplikacja DeimicApp to dla Ciebie zrobi.

Aplikacja DeimicApp

Żyj inteligentnie i komfortowo

Pozwól, aby aplikacja DeimicApp odmieniła Twoje życie i wzięła na siebie wszystkie nudne, codzienne obowiązki. Niech jej zadaniem będzie, aby wszystko w domu działało tak, jak lubią domownicy.

Nasz system jako jedyny pozwala na łatwe i swobodne konfigurowanie funkcji inteligentnego domu. Wiemy, że Twoje potrzeby wciąż się zmieniają i możliwość samodzielnego wprowadzania zmian jest wręcz niezbędna. Inteligentne życie wcale nie wymaga więcej pracy i zaangażowania. Wystarczy Deimic.

Przyjazna aplikacja, przyjazny dom

Korzystając z aplikacji DeimicApp, zyskujesz czas, który możesz poświęcić rodzinie, znajomym, swojemu hobby lub przeznaczyć go na wypoczynek. Obojętnie co i gdzie robisz oraz jak spędzasz swoje wolne chwile. Z nami zawsze masz pewność, że w Twoim domu wszystko działa, jak należy.

Dzięki DeimicApp możesz łatwo zarządzać domem i przestrzenią wokół niego z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu, a bez problemu będziesz mógł zarządzać wszystkimi elementami systemu Twojego Inteligentnego Domu.
 

Moduł Deimic One

Inteligentny dom i mieszkanie

System inteligentnego domu Deimic One umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrotechnicznymi w Twoim domu. Głównym elementem zarządzającym jest moduł Deimic One Master, który wystarczy podłączyć do zewnętrznego zasilania, aby system zaczął działać.

Nie ogranicza Cię wielkość domu. Deimic One Master (lub Deimic One Master LED) to moduł logiki i moduł wykonawczy w jednym, który komunikuje się z urządzeniami mobilnymi i internetem. Mając do dyspozycji moduł główny Deimic One Master możesz dodawać rozszerzenia w postaci Deimic One Expander, zatem nic nie ogranicza Twoich możliwości przyłączania kolejnych urządzeń oraz instalacji.

Polski system automatyki budynkowej

Deimic jest producentem urządzeń do automatyki budynkowej o kapitale w stu procentach polskiego pochodzenia. Specjaliści pracujący nad systemem Deimic One dbają o to, aby produkt był ciągle rozwijany i udoskonalany.

Naszym celem jest zawsze dotrzymywać kroku zmieniającym się potrzebom klientów i zaspokajać ich nawet bardzo indywidualne marzenia o inteligentnym domu. Dzięki takiej polityce firmy dajemy gwarancję, że jesteśmy pewnym i solidnym partnerem, z którym można planować współpracę na lata. Cieszymy się, że od ponad dekady możemy prężnie i dynamicznie wypełniać misję tworzenia produktu przyjaznego dla każdego. Klienci na całym świecie cenią nas za niezawodność, profesjonalizm i wsparcie, które zapewniamy na każdym etapie współpracy.

Ogromnie cieszą nas wszystkie wyróżnienia i słowa uznania, w tym tytuł Dobra Marka 2019 oraz szczególnie cenny dla firmy Złoty Medal Budma 2020.

Złoty Medal 2020

Deimic sp. z o.o.

ul. Polna 105, 87-100 Toruń
tel. +48 886 660 909
www.deimic.pl

 

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?