Isover

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o

ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice
tel. 32 33 96 300, fax 22 349 93 37
www.isover.pl

Komfortowy dom to miejsce, w którym znajdziemy przyjemny odpoczynek od letnich upałów, a jesienią i zimą skuteczną ochronę przed chłodem. A dla osiągnięcia tego efektu, warto skorzystać z wysokiej jakości produktów izolacyjnych. Super-Mata Plus jest kolejną odsłoną gamy produktów stosowanych do izolacji termicznej dachów skośnych.

Kierunek na energooszczędność

Sprężysta mata w rolce wykonana z wełny mineralnej szklanej swoimi właściwościami nawiązuje do jednego z najbardziej popularnych produktów marki – Super-Maty. Oba rozwiązania przeznaczone są do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych oraz wszystkich typowych aplikacji, m.in.: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg, stropów pomiędzy legarami, czy ścian działowych. Super-Matę Plus wyróżnia doskonały współczynnik przewodzenia ciepła – λD = 0,032 W/mK. To, obok Multimax 30, produkt z najniższą lambdą w ofercie ISOVER.

Super-Mata Plus jest nowoczesnym materiałem izolacyjnym, dopasowanym do rosnących wymagań i oczekiwań rynku. Zaplanowane na 2021 rok zmiany Warunków Technicznych jednoznacznie wyznaczają kierunek na energooszczędność. Inwestycja w materiały o najwyższych właściwościach izolacyjnych jest zatem decyzją, która w kolejnych latach będzie procentować niższymi rachunkami za ogrzewanie i chłodzenie oraz wysokim komfortem użytkowania.

Super-Mata Plus

Innowacyjna + poręczna

Oprócz coraz lepszych parametrów technicznych, ISOVER wprowadza na rynek również innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności swoich wyrobów. Każda rolka Super-Maty Plus wyposażona jest w praktyczną etykietę z rączką, która w znacznym stopniu ułatwia transport produktu.

Super Mata Plus dostępna jest w grubościach od 50 do 160 mm. Więcej o produkcie na stronie: e-isover.pl

Zobacz również:

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?