Grill gazowy. Niezbędnik ogrodowy nie tylko na jeden sezon
Koler

KOLER sp. z o.o.

15-063 Białystok, ul. Warszawaska 6/32
tel. +48 22 123 55 04
koler.pl
kontakt@koler.pl

Urządzanie ogrodu to jedno z wielu wyzwań, które może nie są tak wymagające jak budowa domu, niemniej mnogość opcji może również przyprawić o ból głowy. Czy grill należy wliczać jako stały element wystroju niezależnie od pory roku? Wbrew obiegowej opinii, odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca.

Grill (słusznie lub nie) zazwyczaj przywołuje na myśl niezbyt wyszukaną i trwałą konstrukcję, towarzystwo srebrnych tacek i nieodłączny zapas węgla drzewnego. O ile takie rozwiązanie jest stosunkowo wygodną i łatwą zdobyczą, tak jej trwałość, a co najważniejsze: finalny efekt dla zdrowotności jest delikatnie mówiąc niekorzystny. Daleko jej także od walorów estetycznych, a przy braku uwagi do konserwacji bądź czyszczenia poszczególnych elementów - taka inwestycja kończyła swój żywot po jednym, dwóch sezonach. Co w takim razie widnieje pośród alternatyw?

Od swojego rodzaju ciekawostki - grill gazowy staje się coraz częstszym wyborem i w coraz większym stopniu zdobi przydomowe ogrody. Jest to efekt tego, że w wielu codziennych aspektach staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami w temacie zdrowego żywienia. Z drugiej strony - samo zdecydowanie się na opcję „gazową” nie zawsze musi się wiązać z rozbijaniem banku i drogim utrzymaniem takiego przedsięwzięcia w naszym ogrodzie. Taka opcja jest na tyle solidną konstrukcją (przy zachowaniu odpowiedniej konserwacji), która zniesie wszelkie niedogodności pogodowe, a zarazem przechowywanie/magazynowanie w okresie roku, kiedy grill nie stanowi centrum gastronomicznego wieczorową porą. Nierdzewna stal w tym wypadku to gwarant tego, że przez długie lata możemy spać spokojnie, mając na uwadze wygląd i solidność poszczególnych elementów grilla. Co jeszcze przemawia za grillem gazowym marki KÖLER? To nie tylko świetny stosunek ceny do jakości, ale i profesjonalna obsługa i wsparcie. Każdy model z oferty grilli KÖLER, posiada przemyślane i praktyczne rozwiązania. W zestawie każdy z nich posiada ruszta żeliwne, które w porównaniu do standardowych metalowych rusztów świetnie przewodzą i utrzymują ciepło, dodatkowo są dużo bardziej wytrzymałe - dlatego firma KÖLER daje aż 10 lat gwarancji na elementy żeliwne. Finalnie - aspekt najważniejszy: zdrowie. Nikt raczej nie ma wątpliwości, że mix w postaci aluminiowych tacek, węgla drzewnego, bądź brykietu nie należy do najzdrowszej kombinacji. To zazwyczaj jest równoznaczne z „doprawieniem” położonych produktów o szkodliwe węglowodory aromatyczne, które wykazują działania rakotwórcze. Do tego wolne rodniki uwalniane w tym procesie mają znaczący wpływ na starzenie się organizmu. Łatwość czyszczenia rusztu po każdym grillowaniu, bądź przyrządzanie potraw na żeliwnej płycie daje gwarancję tego, że nie można mieć żadnego „ale” do dań, który finalnie ląduje na talerzu.

Grill gazowy w ogrodzie

KÖLER to producent grilli gazowych ze stali nierdzewnej. Na polskim rynku wyróżnia się nierdzewnymi grillami między innymi w kolorze czarnym. Grille są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne jak i wysoką temperaturę. Cechuje je najwyższa jakość materiału jak i nietuzinkowy, profesjonalny oraz funkcjonalny design, który świetnie wypełni Twój ogród. Obsługa samego produktu jest bajecznie prosta, a proces zakupu jak i dostawy przebiega natychmiastowo. Klient może cieszyć się ze swojego zakupu już następnego dnia. Produkt dostarczony jest na bezzwrotnej palecie, a sama firma działa prokonsumencko. Montaż zajmuje średnio około godziny. Instrukcja jest czytelna, a samo składanie proste i przyjemne! Odwiedź www.koler.pl i sprawdź który grill pasuje do Twojego ogrodu!!

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?