Koler

KOLER sp. z o.o.

15-063 Białystok, ul. Warszawaska 6/32
tel. +48 22 123 55 04
koler.pl
kontakt@koler.pl

Urządzanie ogrodu to jedno z wielu wyzwań, które może nie są tak wymagające jak budowa domu, niemniej mnogość opcji może również przyprawić o ból głowy. Czy grill należy wliczać jako stały element wystroju niezależnie od pory roku? Wbrew obiegowej opinii, odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca.

Grill (słusznie lub nie) zazwyczaj przywołuje na myśl niezbyt wyszukaną i trwałą konstrukcję, towarzystwo srebrnych tacek i nieodłączny zapas węgla drzewnego. O ile takie rozwiązanie jest stosunkowo wygodną i łatwą zdobyczą, tak jej trwałość, a co najważniejsze: finalny efekt dla zdrowotności jest delikatnie mówiąc niezbyt korzystny. Daleko jej także od walorów estetycznych, a przy braku uwagi do konserwacji bądź czyszczenia poszczególnych elementów - taka inwestycja kończyła swój żywot po jednym, dwóch sezonach. Co w takim razie widnieje pośród alternatyw?

Od swojego rodzaju ciekawostki - grill gazowy staje się coraz częstszym wyborem i w coraz większym stopniu zdobi przydomowe ogrody. Jest to efekt tego, że w wielu codziennych aspektach staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami w temacie zdrowej żywności. Z drugiej strony - samo zdecydowanie się na opcję “gazową” nie zawsze musi się wiązać z rozbijaniem banku i drogim utrzymaniem takiego przedsięwzięcia w naszym ogrodzie.

Taka opcja jest na tyle solidną konstrukcją (przy zachowaniu odpowiedniej konserwacji), która zniesie wszelkie niedogodności pogodowe, a zarazem przechowywanie/magazynowanie w okresie roku, kiedy grill nie stanowi centrum gastronomicznego wieczorową porą. Nierdzewna stal w tym wypadku to gwarant tego, że przez długie lata możemy spać spokojnie mając na uwadze wygląd i solidność poszczególnych elementów grilla. Co jeszcze przemawia za grillem gazowym marki Koler? Wielkość konstrukcji niesie ze sobą kolejne zalety. Powierzchnia rusztu pozbawi nas przykrej konieczności żonglowania kolejnymi potrawami i przysmakami, bo zwyczajnie wszystkie pożądane rzeczy umieścimy w tym samym czasie na palenisku (chyba, że planowana uczta zakłada obecność rzeczywiście wielu smakoszy). Do tego należy uwzględnić dodatkowy palnik, który pozwala na podgrzewanie bądź utrzymywanie stałej temperatury już przygotowanych dań.

Grill gazowy w ogrodzie

Finalnie - aspekt najważniejszy: zdrowie. Nikt raczej nie ma wątpliwości, że mix w postaci aluminiowych tacek, węgla drzewnego, bądź brykietu nie należy do najzdrowszej kombinacji. To zazwyczaj jest równoznaczne z “doprawieniem” położonych produktów o szkodliwe węglowodory aromatyczne, które wykazują działania rakotwórcze. Do tego wolne rodniki uwalniane w tym procesie mają znaczący wpływ na starzenie się organizmu. Łatwość czyszczenia rusztu po każdym grillowaniu, bądź przyrządzanie potraw na żeliwnej płycie daje gwarancję tego, że nie można mieć żadnego “ale” do dań, który finalnie ląduje na talerzu.

Koler to producent grilli gazowych ze stali nierdzewnej. Na polskim rynku wyróżnia się w pełni nierdzewnymi grillami między innymi w kolorze czarnym. Grille są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne jak i wysoką temperaturę. Cechuje je najwyższa jakość materiału jak i nietuzinkowy, profesjonalny oraz funkcjonalny design który świetnie wypełni Twój ogród. Dzięki stali nierdzewnej grille są antykorozyjne. Odpowiednia dbałość oraz konserwacja urządzenia pozwala cieszyć się długoletnim użytkowaniem. Na dowód niezawodności producent daje 10 lat gwarancji na elementy najbardziej narażone na oddziaływanie temperatury. Grille Koler są bezkonkurencyjne w swoim segmencie cenowym. Obsługa samego produktu jest bajecznie prosta, a proces zakupu jak i dostawy przebiega natychmiastowo. Klient cieszy się ze swojego zakupu już następnego dnia. Produkt dostarczony jest na bezzwrotnej palecie, a sama firma działa prokonsumencko. Montaż zajmuje średnio około godziny. Instrukcja jest czytelna, a samo składanie proste i przyjemne!

Odwiedź www.koler.pl i sprawdź który grill pasuje do Twojego ogrodu!

 

Zobacz również

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?