Koler

KOLER sp. z o.o.

15-063 Białystok, ul. Warszawaska 6/32
tel. +48 22 123 55 04
koler.pl
kontakt@koler.pl

Jak dobrze wiemy - grill to nie tylko odpowiednio nagrzany ruszt i środki, aby ten ruszt doprowadzić do wspomnianej, odpowiedniej temperatury. To cały rytuał, który przy braku odpowiednich narzędzi może być drogą przez mękę, ale sam proces może być zdecydowanie łatwiejszy i przyjemniejszy. Jakie akcesoria możesz potraktować jako potencjalny niezbędnik podczas najbliższej grillowej uczty?

Grill Koler, oprócz odpowiedniej „mocy” na przyszykowanie zdrowej i smacznej uczty, dysponują wystarczającą przestrzenią w postaci półek czy skrzydeł, aby na bieżąco, komfortowo i bez utrudnień dostarczać znakomicie grillowane dania. Czego nie może jeszcze zabraknąć w tej układance? Oto możliwe opcje na jeszcze przyjemniejszą ucztę.

Nikt nie wątpi w Twoje kulinarne umiejętności, czy autentyczną chęć uformowania kształtu mięsa, która przywoła niedawne wycieczki do fast foodu. Niemniej zdecydowanie szybszą opcją jest skorzystanie z gotowej formy do burgerów, która pozwoli Ci osiągnąć modelowy kształt mięsa. Stal i nieprzywierająca powłoka to dodatkowe atuty, które należy mieć na uwadze.

Prasa do burgerów

Pośród wielu akcesoriów wielokrotnego użytku - stalowe szpikulce do szaszłyków na pewno wysuwają się na pierwszy plan. Zwłaszcza, że użyta tu stal to ta z tych nierdzewnych, podobnie jak elementy samego grilla. To definitywny koniec z jednorazowością i łamliwością w przypadku rozwiązań drewnianych.

Jeśli wyróżniasz się profesjonalizmem od samego rozpalenia grilla, po finalne wydanie dania z rusztu to bez wątpienia ten zestaw będzie doskonałym uzupełnieniem. Walizka zawiera w sobie wszystko, co niezbędne do maratonu - szpatułkę, szczypce oraz widelec do mięsa. Wszystko to umieszczone w odpowiednim futerale, dlatego też łatwo o mobilność i przenoszenie, ale też i odpowiednią ochronę, gdy sezon na grillowanie ma się ku końcowi.

Akcesoria do grilla

Analogicznie, jak w przypadku powyżej - zestaw ten dysponuje dokładnie takim samym wyposażniem, które ułatwi zarządzanie potrawami na ruszcie. Znajdziesz tutaj widelec do mięsa, szpatułkę oraz szczypce. W tym przypadku wszystko zamknięte w dedykowanym, materiałowym etui, które może być łatwiejsze i lżejsze w potencjalnym transporcie.

Kolejny etap maestrii przy grillowaniu? Do tego z pewnością niezbędny będzie odpowiedni poziom ostrości i wyprofilowania. A stąd już niedaleko do dedykowanego zestawu dziewięciu noży z wyjątkowej serii polecanej przez słynnego szefa kuchni. Mowa o zestawie z edycji Kurt Scheller. Każde z ostrz z pewnością pozwoli Ci idealnie oporządzić każdy rodzaj mięsa, a ich długi okres żywotności gwarantuje stal nierdzewna, jak i dedykowane, wyjątkowe etui.

Przy wszystkich akcesoriach wymienionych powyżej, które wspomogą Cię w przyrządzaniu i dostarczaniu odpowiednio wypieczonych potraw - warto pamiętać o właściwej konserwacji. To gwarant tego, że grill gazowy będzie nam służył przez wiele sezonów, ale też kwestia odpowiedniej estetyki. Zestaw trzech płynów to doraźna, jak i długofalowa troska o kondycję stali, która co prawda jest nierdzewna, jednak przy braku odpowiednich środków i systematyczności, szybko może okazać się zatłuszczoną i “odrzucającą” powierzchnią.

To nie jedyne produkty, które ułatwią Ci każdorazowe przygotowanie do grillowania. Wspomniane powyżej to elementarz, a zwłaszcza te, które pomogą zadbać o należytą kondycję grilla.

 

Zobacz również

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?