OKNOPLAST - Prawdziwie bezpieczny dom to nie odległa przyszłość, a teraźniejszość. Jak to możliwe?
Logo Oknoplast

OKNOPLAST Sp. z o.o.

Ochmanów 117, 32-003 Podłęże
tel. 12/ 279 71 71,
www.oknoplast.com.pl, biuro@oknoplast.com.pl

Myśląc o wymarzonym domu, większość z nas ma przed oczami szczęśliwą rodzinę. Nieodłącznym elementem szczęścia jest jednak poczucie bezpieczeństwa. To właśnie nasz dom powinien pełnić rolę oazy, w której czujemy się najbardziej komfortowo. Dzięki obecnym technologiom wystarczy tak niewiele, by w naszej jak i naszych najbliższych pamięci dom pozostał wyjatkowym wspomnieniem. Z pomocą śpieszą proste rozwiązania Grupy OKNOPLAST, których możliwości poznasz w nowej serii wyjątkowych wideo OKNOPLAST LAB.

Jak zabezpieczyć okno przed dzieckiem?

Dziecięca ciekawość świata to nieokiełznana chęć poznawania, dotykania, oglądania i… testowania. Niestety, fascynacja otoczeniem ma również swoje minusy. Chwila nieuwagi i niewinna zabawa może przeobrazić się w zagrożenie, a być może i wypadek. A wystarczy przecież tak niewiele, by nie odbierać maluchowi przyjemności, zapewniając mu pełne bezpieczeństwo, a rodzicom – spokojną głowę. Klamka dESIGN+, zamykana na klucz, to proste, a jednocześnie innowacyjne rozwiązanie, które uniemożliwi naszym najmłodszym otwarcie okna. Wciąż za mało? OKNOPLAST proponuje najbezpieczniejsze szyby laminowane, które w razie pęknięcia chronią przed skaleczeniem oraz wypadnięciem z ramy. Dla jeszcze większej kontroli - blokada uchyłu. To element, który zatrzymuje okno w pozycji uchylonej nawet przy silnych podmuchach wiatru czy pod naciskiem. Takie rozwiązanie to skuteczna ochrona przed przytrzaśnięciem palców. Jak to wygląda w praktyce? Z wytłumaczeniem śpieszy nowy film na YouTube z projektu OKNOPLAST LAB - Jakie okna wybrać by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom? – OKNOPLAST.

Włamania do domów to już przeszłość?

Rzeczywistość bez strachu o pozostawianie domu bez opieki, wydaje się realna, ale wciąż zbyt odległa. Tymczasem OKNOPLAST wyprzedza przyszłość i już teraz zapewnia rozwiązania, które znacznie ograniczają możliwość dostania się do domu osób niepożądanych. Skąd ta pewność? Na rynku dostępnych jest wiele modeli okien, jednak warto pamiętać, że produkty te znacznie różnią się od siebie. Liczy się każdy szczegół. Solidne szyby oraz dodatkowe zabezpieczenia okuć to duet, który stawi czoła nawet profesjonalnym rabusiom. Co sprawia, że dzięki takim zabezpieczeniom możemy cieszyć się spokojem? OKNOPLAST LAB jak zwykle merytorycznie, krok po kroku, tłumaczy o co chodzi w filmiku YouTube - Jakie okna zabezpieczą Cię przed włamaniem? – OKNOPLAST.

Aluminiowa twierdza nie do zdobycia

Ile razy wychodząc z domu zastanawialiście się czy zamknęliście za sobą drzwi na klucz? To powszechny problem, z którym boryka się większość z nas. Niestety włamywacze bardzo często wykorzystują go bezlitośnie, a otwarte drzwi traktują jako zaproszenie. Rozwiązanie? Wprowadzana już jesienią nakładka na klucz locky, dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne poinformuje Cię czy drzwi zostały zamknięte. W ciąż mało? To może aluminiowe drzwi ALUHAUS z funkcją otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, klawiatury lub telefonu? Rozwiązania te, będące częścią rozbudowanego systemu Smart OKNOPLAST znacząco podniosą komfort użytkowania, umożliwiając m.in. zdalne otwieranie drzwi z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo odpowiednie zasuwnice, możliwe do wyboru znacznie zwiększą poziom bezpieczeństwa naszych czterech ścian. Które wybrać? Jak działają? OKNOPLAST LAB Ci to wytłumaczy w filmiku - Jakie drzwi wejściowe wybrać? - OKNOPLAST.

Bezpieczeństwo… już od progu

A gdyby się okazało, że to właśnie próg może stanowić niebezpieczeństwo? Wystarczy przecież chwila nieuwagi. Wysokie progi to częsta przyczyna domowych wypadków - szczególnie wśród dzieci, osób starszych, a także niepełnosprawnych. Większość dostępnych na rynku firm oferuje progi o wysokości 7-8 cm. Pytanie, czy taka wysokość jest komukolwiek potrzebna? O wypadek nietrudno, nawet osobom w pełni sprawnym i uważnym. Próg Win Step mierzy zaledwie 2 centymetry. To aż 4-krotnie mniej niż dostępne na rynku modele! Czy w związku z tym to aż 4-krotnie mniejsza szansa na niebezpieczeństwo? W OKNOPLAST LAB znajdziesz odpowiedź na to pytanie w filmiku - Jakie drzwi tarasowe wybrać? – OKNOPLAST.

Po raz kolejny OKNOPLAST LAB śpieszy z pomocą, by krótko, zwięźle i na temat opowiedzieć o możliwościach nowoczesnych technologii. Popularna seria filmów OKNOPLAST LAB pojawia się w nowej, nieco zmodyfikowanej formie. Tym razem mocno skupia się wokół merytorycznej strony produktów, a tym samym – jeszcze bardziej realizuje potrzeby klientów. Nowy cykl OKNOPLAST LAB odpowiada na najczęściej zadawane na forach oraz w mediach społecznościowych pytania odnośnie okien i rozwiązań dot. bezpiecznego domu. Na co warto się przygotować w nowym cyklu OKNOPLAST LAB? Będzie… na pewno ciekawie, treściwie i z dużą pulą niespodzianek! W najbliższym czasie pojawiające się następne materiał udowodnią, że bezpieczeństwo to nie pojęcie względne - to po prostu rzeczywistość Grupy OKNOPLAST.

 

Więcej na temat rozwiązań Bezpiecznego Domu pod linkiem www.oknoplast.com.pl/bezpieczny-dom

Zobacz również:

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?