Jak wybrać robota sprzątającego do swojego domu?

JAK WYBRAĆ ROBOTA SPRZĄTAJĄCEGO DO SWOJEGO DOMU?

Producenci polecają

Jesteś na etapie urządzenia domu albo myślisz o remoncie? Spędzasz godziny, szukając inspiracji, drugie tyle na znalezienie odpowiednich produktów. Przychodzi moment, że wprowadzasz się idealnego domu. Każdy szczegół jest dograny do perfekcji i nagle pojawia się rzeczywistość. Pył po remoncie utrzymuje się tygodniami. Błoto wnosi się do domu, a Dzieci i zwierzęta nie pomagają w utrzymaniu czystości. Nagle pojawia się sposób na porządek w domu. Robot sprzątający - świetny pomysł. Jednak jak wybrać spośród tylu produktów i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Czytaj więcej
Jaki wybrać kolor elewacji?

JAKI WYBRAĆ KOLOR ELEWACJI?

Producenci polecają

Elewacja to więcej niż wizytówka domu, ale także jego mieszkańców. Nadaje mu odpowiedniego charakteru i wyrazistości. Właściwe dobrane wykończenie elewacji podkreśli walory bryły budynku. Jaki więc kolor sprawdza się niemal zawsze? Eksperci są zgodni - to szlachetna szarość wtrącona w biel. Ponadczasowa, a od kilku sezonów najbardziej trendy, i z perspektywą dużej popularności na kolejne lata.

Czytaj więcej
Stella Green - Kratki trawnikowo-parkingowe

STELLA GREEN - KRATKI TRAWNIKOWO-PARKINGOWE

Kratki STELLA GREEN, popularnie zwane również eko kratkami lub kratkami parkingowymi (trawnikowymi), przeznaczone są do wzmocnienia i stabilizacji gruntu przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnej cyrkulacji wód oraz zachowaniu powierzchni biologicznie czynnej. Kratka drogowa stanowi doskonałą alternatywę dla kostki brukowej, asfaltu, czy betonu (płyty ażurowe betonowe), na terenach, gdzie wymagane jest utrzymanie powierzchni biologicznie czynnej. Kratki trawnikowe to idealne rozwiązanie w przypadku zagospodarowania terenu zielonego i wzmocnienia skarpy czy innych powierzchni. Efektywnie wykorzystasz je w przypadku wypełnienia kruszywem dekoracyjnym. Używa się go wówczas zdecydowanie mniej niż przy utwardzaniu nawierzchni kruszywem bez kratki stabilizującej. Efekt? Równy obszar niezmieszany z błotem i bez uciążliwych kolein. Kratki parkingowe Stella Green zostały przetestowane przez niemiecki TÜV SÜD. Wyniki potwierdzają, że spełniają one wymogi dla normy DIN EN 1072:1985, co jest istotne przy projektowaniu oraz budowaniu dróg przeciwpożarowych.

Czytaj więcej
Modne okna PVC niczym z drewna i aluminium, czyli trendy 2021

MODNE OKNA PVC NICZYM Z DREWNA I ALUMINIUM, CZYLI TRENDY 2021

Wygląd i estetyka domu w dużym stopniu zależą od doboru okien - nie tylko pod względem ich rozmieszczenia oraz wielkości, ale również koloru i struktury profili. Modne okna w 2021 r. to z pewnością te imitujące drewniane i aluminiowe.

Czytaj więcej
Przygotuj swój dom na robota sprzątającego.

PRZYGOTUJ SWÓJ DOM NA ROBOTA SPRZĄTAJĄCEGO.

Masz już klucze do swojego nowego domu? To świetnie! Pora pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować sprzątanie. W utrzymaniu porządku pomoże Ci robot sprzątający. RoboJet to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu – również w Twoim. Dzięki naszym podpowiedziom dowiesz się, jak przygotować przestrzeń mieszkalną, aby odkurzacz mógł pracować wydajnie i bez przeszkód.

Czytaj więcej
Okna do domów energooszczędnych i pasywnych

OKNA DO DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH I PASYWNYCH

Okna w istotny sposób wpływają na energooszczędność budynku. Od parametrów, rozmiarów, ale także rozmieszczenia okien zależeć będzie nie tylko ilość cennego światła naturalnego, wpływającego do wnętrz, ale również koszty ogrzewania domu. Czym powinny charakteryzować się okna w domach energooszczędnych i pasywnych?

Czytaj więcej
Inteligentny dom DeimicApp

INTELIGENTNY DOM DEIMICAPP

System inteligentnego domu Deimic One umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrotechnicznymi w Twoim domu, a dzięki aplikacji DeimicApp możesz łatwo zarządzać domem i przestrzenią wokół niego z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu, a bez problemu będziesz mógł zarządzać wszystkimi elementami systemu Twojego Inteligentnego Domu.

Czytaj więcej
Jak zaaranżować przestrzeń wokół domu?

JAK ZAARANŻOWAĆ PRZESTRZEŃ WOKÓŁ DOMU?

Wybór kostki oraz innych elementów wykończenia posesji to ważny etap tworzenia swojej wymarzonej, oddalonej od miejskiego zgiełku przestrzeni. Niejednokrotnie przy tej okazji uzmysławiamy sobie, jak wiele można jeszcze wprowadzić do ogrodu ciekawych rozwiązań, o których wcześniej nie myśleliśmy. O czym warto pamiętać przy planowaniu aranżacji przydomowych nawierzchni i nie tylko.

Czytaj więcej
Ściany zewnętrzne z ceramiki Porotherm Dryfix zgodne z wymaganiami technicznymi obowiązującymi od 2021 r.

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Z CERAMIKI POROTHERM DRYFIX ZGODNE Z WYMAGANIAMI TECHNICZNYMI OBOWIĄZUJĄCYMI OD 2021 R.

Inwestycja w dom jest jedną z najważniejszych decyzji życiowych – będzie mieć realne przełożenie na jakość życia. W domu odpoczywamy i spędzamy z rodziną większość wolnego czasu. Tam też poszukujemy komfortu, będącego połączeniem bezpieczeństwa, zdrowia oraz wygody i funkcjonalności. Dlatego budując dom powinniśmy postawić na zdrowe, naturalne, wysokiej jakości materiały i sprawdzoną markę. Portfolio Wienerberger to tysiące produktów stanowiących kompletne, systemowe rozwiązania, a wśród nich ten najbardziej innowacyjny – Porotherm Dryfix.

Czytaj więcej
Kiedy warto kupić na swój dach dachówkę barwioną w masie?

KIEDY WARTO KUPIĆ NA SWÓJ DACH DACHÓWKĘ BARWIONĄ W MASIE?

Barwienie w masie to proces polegający na nadaniu jednolitej barwy dachówce w całym jej przekroju. Takie rozwiązanie podnosi walory estetyczne całej połaci kosztem wyższej ceny produktu za 1 m2. Na czym dokładnie polega ten proces i kiedy warto zdecydować się na produkt w nieco wyższej cenie na swój dach?

Czytaj więcej
PAKIET superTrio - komfort na poddaszu zimą i latem

PAKIET SUPERTRIO - KOMFORT NA PODDASZU ZIMĄ I LATEM

Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów

Czytaj więcej
Mała „rewolucja” - pustaki ceramiczne Porotherm 25 3x1/3 Dryfix do ścian dwuwarstwowych

MAŁA „REWOLUCJA” - PUSTAKI CERAMICZNE POROTHERM 25 3X1/3 DRYFIX DO ŚCIAN DWUWARSTWOWYCH

Decydując się na budowę domu poszukujemy materiałów sprawdzonych oraz najwyższej jakości, które sprawią, że nasze wymarzone „cztery kąty” będą dla nas bezpieczne i zdrowe przez lata. Ważna jest także estetyka budynku, szybki i bezproblemowy proces budowy a także stosowanie takich budowlanych rozwiązań, które pozwolą nam zaoszczędzić. Z pomocą inwestorom przychodzi Wienerberger z kompleksowym systemem Porotherm, uzupełnionym od niedawna o pustaki ceramiczne Porotherm 25 3x1/3 Dryfix, stosowane w popularnej technologii dwuwarstwowej. To pozornie drobna zmiana, która wprowadza małą „rewolucję” w budowlanym świecie.

Czytaj więcej
Jak powinna wyglądać nowoczesna kotłownia?

JAK POWINNA WYGLĄDAĆ NOWOCZESNA KOTŁOWNIA?

Budując nowy dom szybko staniemy przed koniecznością podjęcia decyzji co do kształtu i wyposażenia kotłowni. Takie miejsce, jeżeli jest dobrze zaprojektowane i wykonane, staje się przecież gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dla wszystkich domowników.

Czytaj więcej
Jak wybrać przydomową oczyszczalnię ścieków?

JAK WYBRAĆ PRZYDOMOWĄ OCZYSZCZALNIĘ ŚCIEKÓW?

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to nowoczesne i ekologicznie rozwiązanie kwestii oczyszczania i odprowadzania ścieków. Głównymi atutami tego urządzenia są przemyślany projekt oraz perfekcyjne wykonanie. Wszystkie przydomowe oczyszczalnie ścieków oferowane przez EKOPOL są zgodne z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu ścieków do wód lub ziemi, a także wymogami normy PN-EN 12566-3.

Czytaj więcej
Nowoczesne drzwi tarasowe i okna przesuwne SYNEGO SLIDE

NOWOCZESNE DRZWI TARASOWE I OKNA PRZESUWNE SYNEGO SLIDE

SYNEGO SLIDE to nowy system okien i drzwi przesuwnych firmy REHAU, przeznaczony zarówno do nowych, jak i modernizowanych domów. Produkty SYNEGO SLIDE idealnie wpisują się w wymagania nowoczesnego budownictwa, gwarantując przy tym najwyższy poziom komfortu związanego z codziennym użytkowaniem okien i drzwi tarasowych.

Czytaj więcej
Garażowe bramy segmentowe bardziej bezpieczne

GARAŻOWE BRAMY SEGMENTOWE BARDZIEJ BEZPIECZNE

Producenci polecają

Aby uchronić się przed nieproszonymi gośćmi, właściciele domów inwestują w drzwi wejściowe o coraz wyższych klasach przeciwwłamaniowych. Ale warto pomyśleć także o bezpiecznej bramie garażowej. Firma Hörmann oferuje teraz segmentowe bramy garażowe o znacznie podwyższonej odporności na włamanie.

Czytaj więcej
Dom inteligentny – dom przyszłości

DOM INTELIGENTNY – DOM PRZYSZŁOŚCI

Pamiętasz te sceny w starych filmach, gdy bogaty amerykański biznesmen wchodzi do swojego nowojorskiego apartamentu i pierwszym klaśnięciem zapala światła w pokojach, a drugim rozpala ogień w kominku? Pewnie myślałeś, że to jakaś kosmicznie droga technologia z przyszłości, na którą pozwolić mogą sobie wyłącznie bogacze z zachodu. Wtedy się nie myliłeś, ale dziś sterowanie urządzeniami i instalacjami codziennego użytku za pomocą głosu, klaśnięcia lub smartfona to rozwiązanie dostępne również dla Twojego domu. Jeśli więc interesuje Cię nowoczesna technologia, która sprawia, że przyszłość jest teraz, to zaproś do siebie system Deimic One.

Czytaj więcej
Inteligentny dom – od czego zacząć?

INTELIGENTNY DOM – OD CZEGO ZACZĄĆ?

Stoisz przed bardzo ważnym i ekscytującym wydarzeniem w swoim życiu. Wprowadzenie się do inteligentnego domu jest jak podróż w czasie (oczywiście do przyszłości). Jeśli raz posmakujesz komfortu życia codziennego w smart home, nie będziesz chciał wracać do poprzedniego stanu. Zanim jednak zdobędziesz kontrolę nad instalacjami i urządzeniami w swoim domu, dowiedz się, od czego zacząć tworzenie inteligentnej przestrzeni i jak firma Deimic One może Ci w tym pomóc.

Czytaj więcej
Grill gazowy. Niezbędnik ogrodowy nie tylko na jeden sezon

GRILL GAZOWY. NIEZBĘDNIK OGRODOWY NIE TYLKO NA JEDEN SEZON

Urządzanie ogrodu to jedno z wielu wyzwań, które może nie są tak wymagające jak budowa domu, niemniej mnogość opcji może również przyprawić o ból głowy. Czy grill należy wliczać jako stały element wystroju niezależnie od pory roku? Wbrew obiegowej opinii, odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca.

Czytaj więcej
Postaw na inteligentne sterowanie oświetleniem

POSTAW NA INTELIGENTNE STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Steruj oświetleniem w całym domu i wokół niego nie ruszając się z kanapy lub rób to zdalnie z drugiego końca świata. Dzięki systemowi Deimic One możesz wybrać najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb formę zarządzania światłem i cieszyć się nieosiągalnym do tej pory komfortem. Inteligentne sterowanie otworzy przed Tobą drzwi do nowych możliwości wykorzystania oświetlenia, z którymi z pewnością nie spotkasz się w zwykłym domu. Nie ograniczaj się już tylko do klasycznej funkcji włączania i wyłączania światła za pomocą tradycyjnego przycisku. Poznaj ogrom korzyści, jakie daje Ci inteligentne sterowanie oświetleniem marki Deimic.

Czytaj więcej
Porównanie: dom zwykły, a dom inteligentny

PORÓWNANIE: DOM ZWYKŁY, A DOM INTELIGENTNY

Podstawowa różnica między zwykłym a inteligentnym domem polega na tym, że o ten pierwszy musisz się ciągle troszczyć, a ten drugi zadba zarówno o siebie, jak i o Ciebie. Najlepiej obrazuje to sytuacja wyjazdu na wakacje. Opuszczając zwykły dom, dokładnie sprawdzasz wszystkie instalacje i urządzenia, a mimo to cały urlop martwisz się, czy właśnie nie ma miejsca awaria lub włamanie. Z domem inteligentnym nie ma takiego problemu. Możesz spokojnie wypoczywać na drugim końcu świata ze świadomością, że dom spokojnie na Ciebie czeka. Odstrasza złodzieja, symulując Twoją obecność, chroni się przed skutkami awarii instalacji dzięki sieci czujników i do tego pielęgnuje ogród. Czy to nie brzmi jak najbardziej udane wakacje życia?

Czytaj więcej
Robot hybrydowy zamiast dwóch urządzeń sprzątających. Sprawdź, co zyskasz, wybierając takie rozwiązanie!

ROBOT HYBRYDOWY ZAMIAST DWÓCH URZĄDZEŃ SPRZĄTAJĄCYCH. SPRAWDŹ, CO ZYSKASZ, WYBIERAJĄC TAKIE ROZWIĄZANIE!

Chcesz każdego dnia cieszyć się idealnie posprzątaną podłogą? Robot sprzątający wykona całą pracę za Ciebie. Zastanawiasz się, czy wybrać dwa oddzielne roboty, czy jeden – ale hybrydowy? Sprawdziliśmy jakie korzyści niesie za sobą zakup urządzenia 2w1.

Czytaj więcej
System Termonium

SYSTEM TERMONIUM

System TERMONIUM to najlepszy wariant Kompletnego Systemu Ociepleń Termo Organika, oparty na najcieplejszym grafitowym styropianie z linii TERMONIUM, mocowany za pomocą kleju uniwersalnego TERMONIUM, który również służy do wykonywania warstwy zbrojonej. Cały system wieńczy najbardziej zaawansowany technologicznie tynk silikonowy TERMONIUM dostępny w szerokiej palecie barw Colors of Termo Organika.

Czytaj więcej
Grill gazowy na każdy wymiar

GRILL GAZOWY NA KAŻDY WYMIAR

Aranżacja ogrodu lub tarasu przy bardzo konkretnych wytycznych co do metrażu i dostępnej przestrzeni to niewątpliwe duże wyzwanie. Umieszczenie tam grilla gazowego to już kolejny rozdział, jednak nie musi być on aż tak wymagający, jeśli wiesz czego potrzebujesz i jakie opcje masz pod ręką. Jak prezentuje się aktualny wachlarz możliwości?

Czytaj więcej
Co dziś oferują nam nowoczesne okna?

CO DZIŚ OFERUJĄ NAM NOWOCZESNE OKNA?

Okna PVC cieszą się niesłabnącą popularnością. Są cenione m.in. za trwałość, odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz bogatą ofertę rozmiarów i kształtów. Nowoczesne okna z tworzywa oferują nam wiele nowych możliwości – od bardzo wysokiej energooszczędności i nietypowego wzornictwa, po inteligentne rozwiązania.

Czytaj więcej
Niezbędnik przy ruszcie - akcesoria, które ułatwią każdy grillowy maraton

NIEZBĘDNIK PRZY RUSZCIE - AKCESORIA, KTÓRE UŁATWIĄ KAŻDY GRILLOWY MARATON

Jak dobrze wiemy - grill to nie tylko odpowiednio nagrzany ruszt i środki, aby ten ruszt doprowadzić do wspomnianej, odpowiedniej temperatury. To cały rytuał, który przy braku odpowiednich narzędzi może być drogą przez mękę, ale sam proces może być zdecydowanie łatwiejszy i przyjemniejszy. Jakie akcesoria możesz potraktować jako potencjalny niezbędnik podczas najbliższej grillowej uczty?

Czytaj więcej
FPP-V preSelect MAX od FAKRO – okno dachowe, które otwiera przestrzeń

FPP-V PRESELECT MAX OD FAKRO – OKNO DACHOWE, KTÓRE OTWIERA PRZESTRZEŃ

Naturalne światło, świeże powietrze, efektywne wykorzystanie przestrzeni czy poczucie kontaktu z otaczającą przyrodą to czynniki ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników budynków. Rozwiązania tech­niczne opracowane przez FAKRO pozwalają je skutecznie łączyć na poddaszu.

Czytaj więcej
Okna dachowe na poddaszu – jak funkcjonalnie zaplanować rozmieszczenie okien w domu?

OKNA DACHOWE NA PODDASZU – JAK FUNKCJONALNIE ZAPLANOWAĆ ROZMIESZCZENIE OKIEN W DOMU?

Producenci polecają

Aby móc w pełni korzystać z poddasza, niezbędne jest jego właściwe doświetlenie. Kiedy do pomieszczenia dociera zbyt mało naturalnego światła, trudno jest w nim funkcjonować, bez względu na to, czy jest ono wykorzystywane jako przestrzeń do pracy, czy do odpoczynku. Dlatego już na etapie projektowania domu warto zaplanować optymalne rozmieszczenie okien dachowych na poddaszu.

Czytaj więcej
Jak dopasować sposób otwierania okien do projektu poddasza i wybranego pomieszczenia?

JAK DOPASOWAĆ SPOSÓB OTWIERANIA OKIEN DO PROJEKTU PODDASZA I WYBRANEGO POMIESZCZENIA?

Producenci polecają

Sposób otwierania okien dachowych to jeden z najważniejszych czynników, od których zależy komfort ich użytkowania oraz funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma VELUX, jako jedyny producent w Polsce, oferuje możliwość wyboru okna dachowego z górnym lub dolnym systemem otwierania w tej samej cenie. Poznaj możliwości, jakie dają różne rodzaje okien ze względu na sposób otwierania, i wybierz odpowiedni model dla Twojego poddasza.

Czytaj więcej
3 sposoby na nowe okna, dzięki którym wprowadzisz do poddasza więcej światła

3 SPOSOBY NA NOWE OKNA, DZIĘKI KTÓRYM WPROWADZISZ DO PODDASZA WIĘCEJ ŚWIATŁA

Producenci polecają

Dom powinien zapewniać mieszkańcom zdrowe warunki do życia i pełen komfort użytkowania. Jednym z bardzo ważnych czynników, które bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie w domu, jest właściwe doświetlenie pomieszczeń. Poznaj 3 sposoby na to, jak wprowadzić więcej światła dziennego na poddasze.

Czytaj więcej
Magda i Piotr pod własnym dachem – cykl filmów poradnikowych CREATON

MAGDA I PIOTR POD WŁASNYM DACHEM – CYKL FILMÓW PORADNIKOWYCH CREATON

Dach to jeden z najważniejszych etapów budowy domu – jeden z najdroższych i mających często decydujący wpływ na wygląd całego budynku. Dlatego CREATON przygotował cykl filmów poradnikowych „Magda i Piotr pod własnym dachem”, który ma na celu ułatwić przyszłym inwestorom proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych.

Czytaj więcej
KAPSTADT DURATOP PRO marki CREATON – dachówka doskonała dla nowoczesnej architektury

KAPSTADT DURATOP PRO MARKI CREATON – DACHÓWKA DOSKONAŁA DLA NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURY

Dachówka KAPSTADT to niezmiennie jedna z najchętniej wybieranych płaskich dachówek cementowych na rynku. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się nowoczesną formą, doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnym wyglądem. Posiada liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające znakomite parametry w zakresie trwałości dachu.

Czytaj więcej
Siła precyzji, lekkość formy – dachówka ceramiczna KODA marki CREATON

SIŁA PRECYZJI, LEKKOŚĆ FORMY – DACHÓWKA CERAMICZNA KODA MARKI CREATON

Dachówka ceramiczna KODA łączy w sobie siłę precyzji i lekkość formy charakterystyczną dla nowoczesnej dachówki zakładkowej wysokiej klasy. Nowość w ofercie marki stanowi efekt poszukiwań przez ekspertów CREATON harmonii pomiędzy ponadczasowym pięknem a perfekcyjną wytrzymałością dachu, zamkniętej w doskonałych proporcjach.

Czytaj więcej
Witamy w domu! Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann

WITAMY W DOMU! DRZWI ZEWNĘTRZNE FIRMY HÖRMANN

Wreszcie u siebie! Ładnie i bezpiecznie. Takiego uczucia chcemy doświadczać po przekroczeniu progu swojego domu. Do wejścia zapraszają nas drzwi wejściowe. To jego wizytówka. Jakie zatem wybrać?

Czytaj więcej
Klimakonwektory Hewalex – maksymalny komfort cieplny latem i zimą

KLIMAKONWEKTORY HEWALEX – MAKSYMALNY KOMFORT CIEPLNY LATEM I ZIMĄ

Klimakonwektory wentylatorowe mogą zastępować grzejniki zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach mieszkalnych. Ich rola i znaczenie dla mieszkańców domu i samego systemu grzewczego wykracza jednak poza standard kojarzony z tradycyjnymi grzejnikami. Firma Hewalex posiada w swojej ofercie typoszereg klimakonwektorów przewidzianych głównie do współpracy z pompami ciepła. Dzięki temu możliwe jest nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale także ich aktywne chłodzenie. Dzięki temu nie ma potrzeby zastosowania oddzielnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku.

Czytaj więcej
Drzwi narożne podnoszono-przesuwne 90 i 270 stopni od Aluprof

DRZWI NAROŻNE PODNOSZONO-PRZESUWNE 90 I 270 STOPNI OD ALUPROF

Drzwi podnoszono-przesuwne MB-77HS są idealną propozycją jako zabudowa łącząca pokoje lub ogrody zimowe ze środowiskiem zewnętrznym. Stanowią one wygodne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Umożliwiają bardzo dobry kontakt z otoczeniem, a w pozycji otwartej nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania.

Czytaj więcej
CREATON - system ochrony przeciwśnieżnej na dachu

CREATON - SYSTEM OCHRONY PRZECIWŚNIEŻNEJ NA DACHU

Każdy kompletny dach powinien być wyposażony w elementy ochrony przeciwśnieżnej oraz umożliwiać sprawne poruszanie się po połaci. Obowiązek montażu stopni i ław kominiarskich szczegółowo określają przepisy oraz wynikające z nich wytyczne projektowe, natomiast instalacja drabinek czy bali antyśniegowych pozostaje dla inwestorów nadal kwestią dowolną. A nie powinna – chodzi przecież o bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się w strefie zagrożonej nagłym osunięciem się masy śniegowej. Funkcjonalne i estetyczne rozwiązania CREATON Polska pozwalają na wyposażenie dachu zarówno w doskonałej jakości system ochrony przeciwśnieżnej.

Czytaj więcej
Super-Mata Plus – wełna premium od ISOVER

SUPER-MATA PLUS – WEŁNA PREMIUM OD ISOVER

Producenci polecają

Komfortowy dom to miejsce, w którym znajdziemy przyjemny odpoczynek od letnich upałów, a jesienią i zimą skuteczną ochronę przed chłodem. A dla osiągnięcia tego efektu, warto skorzystać z wysokiej jakości produktów izolacyjnych. Super-Mata Plus jest kolejną odsłoną gamy produktów stosowanych do izolacji termicznej dachów skośnych.

Czytaj więcej
Oryginalne kominki SIGNUM marki CREATON – sposób na trwały i elegancki dach z gwarancją wynoszącą do 50 lat

ORYGINALNE KOMINKI SIGNUM MARKI CREATON – SPOSÓB NA TRWAŁY I ELEGANCKI DACH Z GWARANCJĄ WYNOSZĄCĄ DO 50 LAT

Precyzja wykonania, perfekcyjna estetyka i doskonała funkcjonalność to najważniejsze z wielu zalet kominków ceramicznych SIGNUM marki CREATON. Na rynku wyróżniają się one pod wieloma względami, dlatego warto podczas zakupu dachówki ceramicznej upewnić się, że na naszym dachu znajdą się kominki oraz inne produkty z oferty CREATON. Równie ważne jest to, że zastosowanie nieoryginalnych rozwiązań naraża nas na utratę oferowanej przez producenta gwarancji wynoszącej aż do 50 lat.

Czytaj więcej
ZCB Owczary - Nowoczesna cegielnia z europejskimi standardami

ZCB OWCZARY - NOWOCZESNA CEGIELNIA Z EUROPEJSKIMI STANDARDAMI

Rozmowa z Rafałem Stępniem, współwłaścicielem Zakładu Ceramiki Budowlanej „OWCZARY” R.E.R. Stępień Sp.J.

Czytaj więcej
Styropian Austrotherm – zdrowe serce każdego systemu dociepleń

STYROPIAN AUSTROTHERM – ZDROWE SERCE KAŻDEGO SYSTEMU DOCIEPLEŃ

Producenci polecają

Każdy z nas wie, jak ważnym organem dla naszego organizmu jest serce. Dla każdego oczywistym jest, że o to serce należy odpowiednio dbać. Podobnie jest z systemem ocieplenia ścian zewnętrznych, nazywanym ETICS.

Czytaj więcej
LPU 67 Thermo – energooszczędna brama firmy Hörmann

LPU 67 THERMO – ENERGOOSZCZĘDNA BRAMA FIRMY HÖRMANN

Hörmann rozszerza swoją ofertę dobrze izolowanych termicznie bram garażowych. Oprócz bram segmentowych o grubości 42 mm, które doskonale sprawdzają się w garażach umieszczonych w bryle domu, proponuje teraz jeszcze cieplejsze bramy o grubości 67 mm – LPU 67 Thermo.

Czytaj więcej
H+H easy - pakiet płytek

H+H EASY - PAKIET PŁYTEK

Od zarania dziejów człowiek zmieniał otaczającą go przestrzeń zaznaczając swoją indywidualność i pomysłowość. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w myśl zasady, że budowanie powinno być szybkie i proste, firma H+H Polska oferuje swoim klientom beton komórkowy - inspirujący materiał konstrukcyjny do kształtowania nie tylko przestrzeni wokół nas ale i wnętrz budynków.

Czytaj więcej
Jak wybrać dachówkę ceramiczną – na co szczególnie zwrócić uwagę

JAK WYBRAĆ DACHÓWKĘ CERAMICZNĄ – NA CO SZCZEGÓLNIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Jaki materiał budowlany cieszy się niezmiennie pełnym zaufaniem inwestorów i jest przez nich najchętniej wybierany do budowy domów? Ceramika. Charakteryzuje się bowiem doskonałymi parametrami w zakresie wytrzymałości, energooszczędności, bezpieczeństwa dla zdrowia, a ponadto podnosi wartość budynku. O ile cegła nie będzie widoczna pod elewacją, o tyle pokrycie dachowe pełni zawsze rolę pierwszoplanową. Czym się zatem kierować przy wyborze dachówki ceramicznej?

Czytaj więcej
Zaprawa cienkowarstwowa w energooszczędnych ścianach z betonu komórkowego H+H

ZAPRAWA CIENKOWARSTWOWA W ENERGOOSZCZĘDNYCH ŚCIANACH Z BETONU KOMÓRKOWEGO H+H

Bloczki z betonu komórkowego H+H wpisują się doskonale w trendy związane z budownictwem energooszczędnym. Już w tej chwili spełniają aktualne i przyszłe wymagania dotyczące izolacyjności termicznej ścian. Jednak myśląc o budynku energooszczędnym, nie możemy poprzestać tylko na wybraniu „ciepłego” bloczka ściennego. Bardzo ważnym elementem ściany, wpływającym na jej izolacyjność cieplną jest rodzaj zastosowanej zaprawy murarskiej.

Czytaj więcej
Nowe światło na design, czyli jak OKNOPLAST wpuścił słońce do pomieszczeń

NOWE ŚWIATŁO NA DESIGN, CZYLI JAK OKNOPLAST WPUŚCIŁ SŁOŃCE DO POMIESZCZEŃ

Nowoczesny design i innowacje technologiczne to pojęcia, które dotąd nie kojarzyły się z branżą stolarki otworowej. Grupa OKNOPLAST zdecydowała się zrewolucjonizować rynek okien i drzwi tarasowych, a ich flagowe produkty stanowią odpowiedź na najnowsze trendy architektoniczne.

Czytaj więcej
OKNOPLAST - Prawdziwie bezpieczny dom to nie odległa przyszłość, a teraźniejszość. Jak to możliwe?

OKNOPLAST - PRAWDZIWIE BEZPIECZNY DOM TO NIE ODLEGŁA PRZYSZŁOŚĆ, A TERAŹNIEJSZOŚĆ. JAK TO MOŻLIWE?

Myśląc o wymarzonym domu, większość z nas ma przed oczami szczęśliwą rodzinę. Nieodłącznym elementem szczęścia jest jednak poczucie bezpieczeństwa. To właśnie nasz dom powinien pełnić rolę oazy, w której czujemy się najbardziej komfortowo. Dzięki obecnym technologiom wystarczy tak niewiele, by w naszej jak i naszych najbliższych pamięci dom pozostał wyjatkowym wspomnieniem. Z pomocą śpieszą proste rozwiązania Grupy OKNOPLAST, których możliwości poznasz w nowej serii wyjątkowych wideo OKNOPLAST LAB.

Czytaj więcej
Austrotherm - Jak prawidłowo wybrać płytę styropianową do ocieplenia ściany w systemie ETICS?

AUSTROTHERM - JAK PRAWIDŁOWO WYBRAĆ PŁYTĘ STYROPIANOWĄ DO OCIEPLENIA ŚCIANY W SYSTEMIE ETICS?

ETICS, to zestaw dopasowanych do siebie produktów niezbędnych do prawidłowego wykonania izolacji termicznej budynku wraz z wykończeniową powłoką tynkarską. Jakość izolacyjności termicznej systemu ETICS, zależy od materiału termoizolacyjnego, użytego w tym systemie.

Czytaj więcej
Dom z widokiem na komfort – zalety dużych przeszkleń

DOM Z WIDOKIEM NA KOMFORT – ZALETY DUŻYCH PRZESZKLEŃ

Wybierając komfortowe miejsce na wypoczynek, odruchowo szukamy obiektów z malowniczym widokiem. Dostęp do naturalnego światła, daleka i szeroka perspektywa oraz poczucie nieograniczonej przestrzeni pomagają nam się odprężyć i wpływają na lepsze samopoczucie. To dlatego domy z dużymi przeszkleniami są synonimem komfortu i luksusu, a nowoczesna stolarka daje w tym zakresie coraz więcej możliwości.

Czytaj więcej
Fakro - Sypialnia na poddaszu

FAKRO - SYPIALNIA NA PODDASZU

Nowoczesne budownictwo promuje wyraźny podział budynku mieszkalnego na strefę dzienną i nocną. Podczas gdy strefa dzienna, zazwyczaj zlokalizowana na parterze, dostępna jest dla wszystkich domowników oraz gości, strefa nocna pozwala na odcięcie się od reszty domu. Idealnym miejscem na urządzenie takiej przestrzeni jest poddasze, które dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań pozwoli na efektywny odpoczynek pod niebem.

Czytaj więcej
FAKRO - Super-termoizolacyjne schody strychowe

FAKRO - SUPER-TERMOIZOLACYJNE SCHODY STRYCHOWE

Aranżując poddasze pamiętajmy o schodach strychowych, które zapewnią skuteczną izolację. Nieogrzewany strych powinien być dobrze odizolowany od znajdujących się pod nim pomieszczeń mieszkalnych na poddaszu.

Czytaj więcej
FAKRO - Markizy do okien pionowych - skuteczna ochrona przed upałem

FAKRO - MARKIZY DO OKIEN PIONOWYCH - SKUTECZNA OCHRONA PRZED UPAŁEM

Upragnione lato zwykle kojarzy się z wakacjami, jednak większość czasu w lecie spędzamy w domach, mieszkaniach czy po prostu w pracy. Nic więc dziwnego, że upał tak przyjemny podczas urlopu, w życiu codziennym może być bardzo uciążliwy. Gorące promieniowanie słoneczne napływa przez okna i różnego rodzaju przeszklenia do wnętrz budynków doprowadzając do nagrzewania się pomieszczeń. Wówczas komfort może zmienić się w uciążliwy skwar. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie markiz zewnętrznych zarówno na oknach pionowych, jak i dachowych.

Czytaj więcej
FAKRO - Łazienka na poddaszu

FAKRO - ŁAZIENKA NA PODDASZU

Adaptacje poddaszy użytkowych zdominowały rynek budownictwa tradycyjnego, stając się swoistym trendem w architekturze wnętrz. Stworzenie przytulnego kąta pod dachem wymaga zapewnienia dopływu naturalnego światła, co często możliwe jest wyłącznie poprzez zastosowanie okien dachowych. Firma FAKRO posiada w swojej ofercie również produkty dedykowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia. Odpowiednie rozplanowanie ich w połaci dachowej otwiera przed nami nowe możliwości funkcjonalne i aranżacyjne.

Czytaj więcej
Schiedel SIRIUS - Systemowy piec kominkowy opalany drewnem - nowość  w architekturze

SCHIEDEL SIRIUS - SYSTEMOWY PIEC KOMINKOWY OPALANY DREWNEM - NOWOŚĆ W ARCHITEKTURZE

Schiedel oferuje unikalny system, który łączy w sobie zalety stylowego pieca kominkowego zintegrowanego z kominem. To idealne rozwiązanie scala ze sobą zaawansowane technologie odprowadzenia spalin z energooszczędnym piecem kominkowym. System cechuje prostota montażu, a kompleksowe rozwiązania techniczne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Czytaj więcej
Schiedel - Rozwój innowacyjnych technologii w aspekcie kominków

SCHIEDEL - ROZWÓJ INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII W ASPEKCIE KOMINKÓW

Od niepamiętnych czasów ludzkość wprowadzała ogień do swojego miejsca zamieszkania. Sztuka polegała zawsze na tym, aby płomienie mogły być kontrolowane. Migające płomienie fascynują nas w niemal magiczny sposób. Codzienny stres jest szybko zapominany. Jak za dawnych czasów, dzisiejsze rodziny, przyjaciele gromadzą się wokół kominka w domu. Zapewnia on przytulność, dobre samopoczucie i harmonię. Fascynacja płonącą grą płomieni jest niezłomna. Podczas gdy wczesne kominki bardziej przypominały ogniska, dzisiaj mamy do czynienia z zaawansowanymi rozwiązaniami, które są w stanie sprostać rosnącym wymaganiom komfortu mieszkańców. Nie ma prawie żadnych ograniczeń w zakresie projektowania i działania. W salonie kominek można podłączyć do systemu grzewczego i ogrzać cały dom lub po prostu obserwować płomienie w piecu, jako zamiennik ogniska.

Czytaj więcej
Dlaczego warto ocieplić dom?

DLACZEGO WARTO OCIEPLIĆ DOM?

Przy obecnym poziomie cen nośników energii i prognozowanym ich wzroście, coraz większego znaczenia nabiera kontrolowanie ilości zużycia energii w gospodarstwach domowych. Koniecznością staje się minimalizowanie strat ciepła. Ocieplenie domu pomaga zredukować koszty konsumowanej energii, a co również istotne - utrzymać przytulne ciepło w jego wnętrzu.

Czytaj więcej
Hörmann - Skuteczna wentylacja garażu

HÖRMANN - SKUTECZNA WENTYLACJA GARAŻU

Producenci polecają

W bryle budynku czy wolnostojący, ogrzewany czy nieogrzewany – każdy garaż potrzebuje dobrej wentylacji. Aby zapewnić w nim skuteczną wymianę powietrza, firma Hörmann oferuje zestaw do uchylania górnego segmentu bramy. Dla najbardziej wymagających wraz z system czujników wilgotności, który pozwala na automatyczne wietrzenie garażu.

Czytaj więcej
Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

NOWA GENERACJA NAPĘDÓW DO BRAM GARAŻOWYCH HÖRMANN

Producenci polecają

Inteligentne, szybsze, bardziej komfortowe. Firma Hörmann wprowadziła na rynek nową generację napędów do bram garażowych. Dzięki zaawansowanej inteligentnej technologii mogą być one obsługiwane za pomocą telefonu komórkowego lub systemów Smart Home.

Czytaj więcej
Libet - Układamy płyty tarasowe

LIBET - UKŁADAMY PŁYTY TARASOWE

Mały czy duży, zadaszony lub odkryty, podwyższony albo na poziomie gruntu, z umeblowaniem, a może bez… Taras to wyjątkowe miejsce styku wpływów aranżacyjnych różnych części posesji. Dla jednych stanowi przedłużenie salonu, dla innych początek ogrodu. Planując stworzenie na nim wymarzonej strefy relaksu, zadbajmy o właściwe przygotowanie nawierzchni. Decyduje ona nie tylko o wyglądzie, lecz także o komforcie i bezpieczeństwie użytkowania całości.

Czytaj więcej
Hörmann - Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

HÖRMANN - NAPĘD PORTAMATIC DO DRZWI WEWNĘTRZNYCH

Proste czynności dnia codziennego od osób niepełnosprawnych wymagają czasem sporo wysiłku. Trudną do pokonania barierą bywają dla nich drzwi wewnątrz mieszkania. Ale także w pełni sprawnym sprawiają one czasem kłopot. Wtedy komfort życia zwiększyć może nagrodzony Złotym Medalem na targach BUDMA 2016 napęd do drzwi PortaMatic firmy Hörmann.

Czytaj więcej
OKNOPLAST przedstawia nowoczesną bramę garażową Dekedo

OKNOPLAST PRZEDSTAWIA NOWOCZESNĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ DEKEDO

Producenci polecają

W portfolio marki OKNOPLAST znajdują się także bramy garażowe. To element długofalowej strategii firmy, która ma na celu dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań do domu. Brama Dekedo, którą oferuje OKNOPLAST, charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem.

Czytaj więcej

SYSTEM PROLUX DLA TWOJEGO DOMU

Producenci polecają

W czasie zimy zauważyliście, że szczelność Waszych okien się pogarsza? Chcielibyście przywrócić im wcześniejszą kondycję? Może czas pomyśleć o wymianie okien? Mamy dla Was wiosenną kampanię promocyjną „Okna bez VAT”, w ramach której przy zakupie dowolnych produktów okiennych firmy Oknoplast możecie otrzymać rabat stanowiący równowartość kwoty podatku VAT. Promocja potrwa do końca kwietnia.

Czytaj więcej
TERMO ORGANIKA - tynki zewnętrzne do aplikacji mechanicznej

TERMO ORGANIKA - TYNKI ZEWNĘTRZNE DO APLIKACJI MECHANICZNEJ

Tynki zewnętrzne Termo Organika®: akrylowy TO-TAm, silikonowy TO-TSm i polikrzemianowy TO-TPm do aplikacji mechanicznej są częścią Kompletnego Systemu Ociepleń Termo Organika. Mogą być również stosowane do wykonywania cienkowarstwo­wych wypraw tynkarskich na podłożach mineralnych, np. betono­wych, starych tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, a także na innych podłożach, np. malowanych farbami, płytach gip­sowo-kartonowych czy płytach drewnopodobnych.

Czytaj więcej
SOLBET - Producent betonu komórkowego

SOLBET - PRODUCENT BETONU KOMÓRKOWEGO

Firma SOLBET to największy producent betonu komórkowego w Polsce z ponad 60-letnią tradycją. Marka jest znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale również na całym kontynencie. Każdego roku na rynki europejskie trafiają prawie dwa miliony metrów sześciennych najwyższej jakości produktów SOLBET.

Czytaj więcej
ALUPROF - Okna do domów pasywnych

ALUPROF - OKNA DO DOMÓW PASYWNYCH

Elementem wyróżniającym współczesne budownictwo jest wzrost liczy przeszkleń. Do ich konstrukcji nie wykorzystuje się jednak standardowych materiałów, a systemy o najlepszych parametrach. Nowy system okien pasywnych Aluprof łączy w sobie duże możliwości techniczne, doskonałą ochronę cieplną i estetykę.

Czytaj więcej
H+H Beton komórkowy – najważniejsza jakość

H+H BETON KOMÓRKOWY – NAJWAŻNIEJSZA JAKOŚĆ

Jednym z podstawowych filarów idei „Build with ease – Buduj z łatwością” na których oparta jest strategia H+H jest produkcja najwyższej jakości betonu komórkowego.

Czytaj więcej
ISOVER - renomowana marka wśród materiałów izolacyjnych

ISOVER - RENOMOWANA MARKA WŚRÓD MATERIAŁÓW IZOLACYJNYCH

ISOVER - renomowana marka materiałów izolacyjnych – lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej – oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów do izolacji w budownictwie ogólnym i izolacji technicznych wyposażenia budynków oraz stosowanych w przemyśle i energetyce. W portfolio produktów ISOVER posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.

Czytaj więcej
Rozwiązania kompleksowe. Koncepty RAVAK – spójna aranżacja łazienki.

ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE. KONCEPTY RAVAK – SPÓJNA ARANŻACJA ŁAZIENKI.

Bardzo ważnym elementem aranżacji łazienki są odpowiednio dobrane i spójne estetycznie sprzęty łazienkowe. RAVAK wychodzi naprzeciw takim potrzebom proponując kompleksowe rozwiązania jakimi są koncepty RAVAK.

Czytaj więcej
Beton komórkowy SOLBET - przepis na ciepły i trwały dom

BETON KOMÓRKOWY SOLBET - PRZEPIS NA CIEPŁY I TRWAŁY DOM

Budowa domu to często inwestycja życia. W większości przypadków pochłania nie tylko zgromadzone oszczędności, ale rodzi ogromne zobowiązania finansowe na przyszłość w postaci kosztów utrzymania budynku oraz często kredytu zaciągniętego na wiele lat. Gwarancją sukcesu tego przedsięwzięcia jest wybór sprawdzonych materiałów budowlanych, takich jak beton komórkowy.

Czytaj więcej
ALUPROF - montaż rolet zewnętrznych

ALUPROF - MONTAŻ ROLET ZEWNĘTRZNYCH

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe.

Czytaj więcej
ELFA - uporządkowane poddasze

ELFA - UPORZĄDKOWANE PODDASZE

Posiadanie funkcjonalnej i pojemnej garderoby ułatwia utrzymanie ładu i porządku w domu jednorodzinnym oraz daje komfort wszystkim domownikom.

Czytaj więcej
H+H Budowa energooszczędnego domu z betonu komórkowego H+H – jak uniknąć błędów?

H+H BUDOWA ENERGOOSZCZĘDNEGO DOMU Z BETONU KOMÓRKOWEGO H+H – JAK UNIKNĄĆ BŁĘDÓW?

Beton komórkowy H+H jest materiałem idealnie wpisującym się w aktualne trendy ograniczające zużycie energii i co za tym idzie zmniejszające wpływ człowieka na degradację środowiska naturalnego. Jest to efekt najlepszych parametrów izolacji termicznych betonu komórkowego wśród materiałów ściennych.

Czytaj więcej
H+H - System budowy H+H  - najnowocześniejsze rozwiązania ścienne obniżające koszty murowania

H+H - SYSTEM BUDOWY H+H - NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA ŚCIENNE OBNIŻAJĄCE KOSZTY MUROWANIA

System do budowy ścian z bloczków z betonu komórkowego firmy H+H Polska należy do najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań w tej branży budownictwa. Począwszy od energooszczędnych bloczków o doskonałych parametrach cieplnych wyposażonych w technologię pióro-wpust, poprzez stosowanie do ich łączenia nowoczesnych zapraw do cienkich spoin, po elementy uzupełniające takie jak gotowe nadproża, kształtki U czy elementy o zwiększonych gabarytach.

Czytaj więcej
OKNOPLAST - Okno Winergetic Premium Passive - widocznie więcej technologii

OKNOPLAST - OKNO WINERGETIC PREMIUM PASSIVE - WIDOCZNIE WIĘCEJ TECHNOLOGII

Producenci polecają

Okno piękne, funkcjonalne czy ciepłe? To jedno z pierwszych pytań, które pojawia się przy podejmowaniu decyzji o zakupie stolarki. W ofercie OKNOPLAST pojawiło się nowe, energooszczędne okno Winergetic Premium, które łączy zaawansowane rozwiązania technologiczne i elegancką, zaokrągloną na zewnątrz linię profilu.

Czytaj więcej
OKNOPLAST - tworzymy idealną przestrzeń codziennego życia

OKNOPLAST - TWORZYMY IDEALNĄ PRZESTRZEŃ CODZIENNEGO ŻYCIA

Producenci polecają

Pasja tworzenia, najnowsze rozwiązania technologiczne, design zorientowany na zmieniające się potrzeby i trendy, połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania – tworzymy idealną przestrzeń codziennego życia.

Czytaj więcej
PURMO - producent grzejników i ogrzewania podłogowego

PURMO - PRODUCENT GRZEJNIKÓW I OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

Purmo Poland Sp. z o. o. jest częścią koncernu Purmo Group, największego światowego producenta grzejników. Sztandarową marką koncernu jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu europejskich rynkach, również w Polsce. W Polsce firma posiada nowoczesną fabrykę w Rybniku, gdzie produkowane są grzejniki płytowe oraz izolacja rolljet do systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki konwektorowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki łazienkowe, grzejniki elektryczne, grzejniki kanałowe, wodne i elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz systemy rurowe. Na swoje produkty Purmo udziela 10-letniej gwarancji.

Czytaj więcej
SCHIEDEL - Systemy kominowe i systemy wentylacyjne

SCHIEDEL - SYSTEMY KOMINOWE I SYSTEMY WENTYLACYJNE

Producenci polecają

Systemy kominowe Schiedel to kominy nowej generacji spełniające wszelkie oczekiwania Klientów i jednocześnie spełniające wymogi polskich norm budowlanych.

Czytaj więcej
TERMO ORGANIKA -Termo zysk

TERMO ORGANIKA -TERMO ZYSK

Producenci polecają

System ociepleń Termo Organika to zestaw materiałów, który pozwala na stworzenie optymalnej izolacji cieplnej budynku. Wszystkie elementy są wysokiej jakości, wzajemnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i w efekcie pozwalają na uzyskanie najwyższych standardów budowlanych. To również szybki zwrot pieniędzy zainwestowanych w ocieplenie i gwarancja oszczędności na ogrzewaniu.

Czytaj więcej
Termo Organika - kolory Omeny Mensah

TERMO ORGANIKA - KOLORY OMENY MENSAH

Omenaa Mensah, specjalnie dla Termo Organiki, wybrała osiem najmodniejszych w 2017 roku kolorów z palety ponad 260 barw Colors of Termo Organika.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?