Projekt instalacji centralnego odkurzacza

Zamów Projekt Instalacji Centralnego Odkurzacza!

Projekt obejmuje: opis techniczny instalacji (zawierający m.in. zalecenia dotyczące instalacji systemu odkurzacza centralnego), zestawienie elementów instalacji, schematy instalacji, przewodnik – "Centralny odkurzacz"


Proponujemy Państwu zakup Projektu instalacji centralnego odkurzacza w cenie już od 190 zł.

Zobacz przykładowy projekt instalacji

Jeżeli wybrałeś projekt domu, który obecnie nie posiada gotowego Projektu Instalacji Centralnego Odkurzacza, możesz go zamówić. Napisz do nas! Powiadomimy Cię niezwłocznie o terminie realizacji produktu.

Jak działa odkurzacz centralny?

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie skąd zassane
powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach. Jednostka centralna zamontowana w garażu, kotłowni lub innym pomieszczeniu gospodarczym oczyszcza zassane powietrze a następnie wydmuchuje je na zewnątrz domu.

Odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny - pomysłowe sprzątanie!

Od kilku lat obserwujemy zwiększone zainteresowanie instalacjami odkurzaczy centralnych. Główną ideą centralnego odkurzania jest całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach. W tradycyjnym przenośnym odkurzaczu, nawet tym z górnej półki, powietrze, które przechodzi przez filtr lub worek z kurzem wydmuchiwane jest z powrotem do sprzątanego pomieszczenia. System centralnego odkurzania to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy przenośnych.

Komfort

Zawsze gotowy do pracy niezwykle cichy odkurzacz centralny nie wymaga ciągłej wymiany worków filtrujących, a mimo to jego moc ssąca pozostaje na stałym, wysokim poziomie. Brak konieczności jego przenoszenia to dodatkowy atut, a prosta obsługa sprawia, że odkurzacz mogą obsługiwać nawet dzieci.

Komfort

Oszczędności

Dzięki dużej mocy ssania, szybciej posprzątasz Swój dom co przełoży się na mniejsze zużycie prądu. Z odkurzaczem centralnym zaoszczędzić nawet 25 % czasu potrzebnego na sprzątanie w porównaniu do tradycyjnych odkurzaczy. Inwestycja w odkurzacz centralny bardzo szybko się zwróci. a dodatkowo przyczyni się do wzrostu wartości całej nieruchomości. Koszt zakupu oraz montażu systemu nie przekracza 1% wartości danej inwestycji budowlanej.

Zdrowie

Zanieczyszczenia zasysane w trakcie sprzątania są po oczyszczeniu bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy przenośnych. Odkurzacz centralny skutecznie oczyszcza dom z kurzu, roztoczy i alergenów.

Higiena

Dlaczego Odkurzacze Centralne ALLAWAY?

 • System rur specjalnie dostosowanych do zastosowania razem z odkurzaczami centralnymi,
 • opatentowane chwytniki w gniazdach wlotowych,
 • wspornik ścienny w urządzeniach serii C umożliwiający montaż podtynkowy,
 • mufa łącząca ze specjalnym adapterem, umożliwiająca łączenie rur bez
  odpowiedniego sfazowania,
 • wąż przedłużający, który może być użyty do wydłużania przewodu
  podstawowego, uruchamiający odkurzacz za pomocą przycisku na uchwycie,
 • opracowany na potrzeby użytkowników ergonomiczny zestaw czyszczący,
 • zestaw do zamocowania worka na kurz - tylko Allaway, jako jedyny producent odkurzaczy centralnych daje możliwość używania worka jako opcję,
 • zawór zwrotny dający możliwość, między innymi, użycia jednej wspólnej rury odprowadzającej zużyte powietrze z kilku odkurzaczy, np. w mieszkaniach,
 • stalowe zbiorniki na kurz wytwarzane metodą głębokiego ciągnienia.
Autor projektów: ECO Comfort
ul. Drogowców 3, 32-400 Myślenice
Tel: 12 274 22 06,  603 908 700
http://allawaypolska.pl/

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 250 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

97 054 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
2018 01 03 archonhome a
2018 01 03 archonhome b
12 37 21 900