RoboJet

RoboJet Spółka z.o.o.

05-820 Piastów, ul. Warszawska 43 lok. 162
tel. +48 22 355 31 55
www.robojet.pl
kontakt@robojet.pl

Jesteś na etapie urządzenia domu albo myślisz o remoncie? Spędzasz godziny, szukając inspiracji, drugie tyle na znalezienie odpowiednich produktów. Przychodzi moment, że wprowadzasz się idealnego domu. Każdy szczegół jest dograny do perfekcji i nagle pojawia się rzeczywistość. Pył po remoncie utrzymuje się tygodniami. Błoto wnosi się do domu, a Dzieci i zwierzęta nie pomagają w utrzymaniu czystości. Nagle pojawia się sposób na porządek w domu. Robot sprzątający - świetny pomysł. Jednak jak wybrać spośród tylu produktów i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

RoboJet X-Force

Na co zwrócić uwagę wybierając robot sprzątający?

Jeżeli chcesz cieszyć się idealnie posprzątaną podłogą w nowym domu, zastanów się, na jakich funkcjach i aspektach technicznych robota zależy Ci najbardziej. Dla jednych będzie to moc urządzenia przekładająca się na większą wydajność pracy, z kolei inni docenią możliwość sterowania robotem sprzątającym za pomocą aplikacji.

  • Myje i odkurza – bardziej efektywny sposób na pozbycie się uciążliwego kurzu. Funkcja Smart mycia oraz inteligentny elekroniczny zbiornik na wodę z regulacją intensywności mopowania. Wybór urządzenia hybrydowego 2 w 1 zamiast dwóch oddzielnych urządzeń to oszczędność czasu, pieniędzy oraz przestrzeni mieszkalnej.
  • Moc urządzenia – im większa moc robota, tym dokładniejsze sprzątanie. Co ważne, często producenci nie podają dokładnych parametrów technicznych urządzeń.
  • Aplikacja mobilna – sterowanie urządzeniem przy pomocy aplikacji pozwala na pełną kontrolę sprzątania. Możesz wyznaczyć strefy sprzątania, harmonogramy sprzątania, wirtualne mapy, sterować robotem za pomocą komend głosowych oraz zapisywać mapy.
  • Możliwość wyznaczania stref sprzątania – dzięki tej funkcji wyznaczysz strefy sprzątania, strefy zakazane oraz wirtualne ściany. Jest to ważna funkcja, kiedy chcesz, aby robot omijał pewne miejsca lub sprzątał wyznaczone przestrzenie.
  • Głośność pracy – jeżeli cenisz ciszę i spokój, to głośność pracy robota sprzątającego będzie dla Ciebie niezmiernie istotna. Na ten parametr powinni zwrócić uwagę przede wszystkim rodzice małych dzieci oraz właściciele zwierząt.
  • Wydajność baterii i czas pracy – to aspekt, który będzie szczególnie istotny dla właścicieli domów o większej powierzchni. Większa wydajność baterii przyczyni się do dłuższej pracy urządzenia. Funkcja “back to clean” czyli kontynuacja sprzątania po rozładowaniu baterii, umożliwia czyszczenie większych powierzchni. Natomiast im bardziej zaawansowana technologia, tym krótszy czas sprzątania.
  • Czarne powierzchnie – najczęściej czarne oraz ciemne powierzchnie podłóg i dywanów nie są obsługiwane przez roboty sprzątające. Kolor czarny w urządzeniach czujnik wysokości rozpoznaje jako krawędź, spadek lub schody. Jeżeli masz w domu ciemne powierzchnie, wybierz urządzenie, które nie będzie miało z tym problemu.

Kup RoboJet z 10% RABATEM

KOD RABATOWY: ARH121 wpisz podczas zakupu na www.robojet.pl

RoboJet X-One

Funkcja Smart mycia w robotach sprzątających

Robot, który myje i odkurza, zapewnia kompleksowe sprzątanie w krótszym czasie. Dokładne mopowanie z jednoczesną funkcją ssania i możliwość dostosowania poziomu nawilżenia do rodzaju podłóg oraz stopnia zabrudzenia zapewnia zwiększony efekt sprzątania, oraz skraca czas czyszczenia. Możesz dostosować czyszczenie do rodzaju podłóg, wybierając:

  • Mopowanie intensywne
  • Mopowanie codzienne
  • Mopowanie delikatne

System automatycznego dozowania wody zapewnia dokładne i równomierne dozowanie wody n mop. Masz pewność, że na podłodze nie pozostaną mokre plamy, nic się nie rozleje i nie zniszczy Twojej podłogi. Jeśli masz delikatne podłogi, to zwróć uwagę czy zbiornik na wodę jest automatyczny. W zbiornikach grawitacyjnych znajduje się otwór, przez który sączy się woda (bez żadnej regulacji).

RoboJet X-One

RoboJet X-One – robot sprzątający do dużego i mniejszego domu

Jeżeli szukasz urządzenia, które również posiada wyżej wymienione funkcje, a dodatkowo jest wyjątkowo cichy, może zainteresować Cię RoboJet X-One. Jest to model robota sprzątającego, którego poziom głośności nie przekracza 55 dB. Robot ten na jednym cyklu sprzątania dokładnie odkurzy i umyje podłogę o powierzchni do 150 m2. Ma aż 10 trybów sprzątania umożliwiających czyszczenie podłogi dostosowane do konkretnych potrzeb (możliwość ustawienia np. delikatnego mopowania na powierzchniach, które są szczególnie wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne). Funkcja mopowania w jodełkę gwarantuje najlepszy i najdokładniejszy efekt czyszczonej powierzchni.  Odkurzacz Pokonuje przeszkody do 1,8 cm oraz wyposażony jest w dodatkowy filtr HEPA. RoboJet X-One to również technologia Laser360° Pro, bardzo wysoka siła ssania aż 2500 PA, inteligentne mopowanie, „back to clean”, czyli kontynuacja sprzątania po rozładowaniu baterii, rozbudowana aplikacja mobilna, tworzenie mapy przestrzeni w trybie rzeczywistym, zdalne zarządzanie robotem oraz wiele innych funkcji.

Zobacz również:

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?