Oglądaj na kanapie, tarasie i poza domem
Samsung

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
tel.: +48 22 460 05 00
news.samsung.com/pl/

Pogodny wieczór, ogród i film, który chcieliśmy obejrzeć na tarasie. Mecz, który obejrzymy ze znajomymi wiosną lub latem w ogrodzie czy bajka z dziećmi w namiocie na wakacjach? Film, który obejrzymy na suficie? Salon czy sypialnia wcale nie muszą być tym miejscem, w którym jest miejsce dla telewizora. Możliwości mamy o wiele więcej i warto wyjść poza przyzwyczajenia. Samsung przygotował kilka rozwiązań, które pomogą nam wykorzystać cieple dni i wieczory lub zabrać nasze filmy na wakacje pod namiotem czy podróże kamperem.

Kino domowe poza domem…

Z myślą o idealnym doświadczeniu oglądania filmów czy sportu na zewnątrz powstał telewizor Samsung The Terrace, który można bez obaw zainstalować na werandzie, tarasie czy przenieść do ogrodu. Odporność tego telewizora na warunki pogodowe, spełniająca normy IP55, gwarantuje ochronę przed wilgocią, kurzem i ciepłem przez cały rok. Jedną z najważniejszych jego cech jest wysoka jasność, dzięki której można oglądać wydarzenia sportowe i filmy nawet w słoneczny dzień. Technologia 100% Natężenia Kolorów gwarantuje bogatą paletę doskonale odwzorowanych barw w jakości QLED 4K, nawet w pełnym świetle słonecznym. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie jest inteligentnie regulowane, zapewniając widzom głęboki czernie.

Telewizor

Telewizor The Terrace jest wyposażony w inteligentny system Smart TV, zapewniając dostęp do bogatej oferty seriali i filmów, jak również innych inteligentnych funkcji. Wspólne chwile z przyjaciółmi zyskują dodatkowy wymiar dzięki możliwości szybkiego udostępniania zdjęć czy filmów z smartfona na ekranie telewizora za pomocą funkcji Dotknij i Wyświetl1. The Terrace oferuje nie tylko doskonałe wrażenia wizualne, ale także otwiera nowe możliwości plenerowej rozrywki, umożliwiając dynamiczne przełączanie się między różnymi treściami na dużym ekranie.

Telewizor

…również w podróży

W trakcie różnych wyjazdów lubimy uprzyjemniać sobie czas seansem ulubionego serialu. Zamiast męczyć wzrok wpatrując się w mały ekran smartfona możemy zabrać ze sobą przenośny projektor Samsung The Freestyle. To kompaktowe, wszechstronne rozwiązanie dla wszystkich mobilnych entuzjastów rozrywki, które – dzięki niewielkiej masie (zaledwie 830 g) i niewielkim gabarytom – można łatwo przenosić w walizce czy plecaku.

Projektor

Samsung oferuje obecnie już drugą generację projektorów The Freestyle. Wyróżnia się ona szybszą obsługą i pełnym zakresem funkcji Smart TV. Zapewnia dostęp do internetowej rozrywki poprzez aplikacje VOD, takie jak player, Netflix, Disney+ czy HBO Max. Co więcej, urządzenie można łatwo połączyć ze smartfonem za pomocą aplikacji SmartThings2, umożliwiając wyświetlanie na ekranie zdjęć z ostatnich wycieczek czy rodzinnych imprez.

Projektor

Projektor może być zasilany zarówno za pomocą kompatybilnej ładowarki, jak i dedykowanego powerbanka3, co umożliwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu na świeżym powietrzu. Specjalna obrotowa konstrukcja umożliwia pełną rotację obrazu o 180°, zapewniając swobodne oglądanie filmów i przeglądanie zdjęć na różnych powierzchniach, takich jak sufit, blat stołu czy ściana domu, pod różnymi kątami.

Projektor

Obsługa urządzenia jest niezwykle intuicyjna, co oznacza, że nie musimy martwić się żmudną konfiguracją urządzenia. Technologia automatycznego poziomowania ekranu zapewnia natychmiastową korektę i dostosowanie obrazu do różnych powierzchni, eliminując problemy z nierównym podłożem czy chropowatymi ścianami. Wizualne wrażenia uzupełnia technologia Dźwięk Premium 360°, zapewniając brzmienie wysokiej jakości.


1. Tylko kompatybilne urządzenia. Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i telefon komórkowy są włączone. Pamiętaj, aby dotknięcie telefonem wykonane było z dala od ekranu telewizora i rogów ramki. Istnieje ryzyko porysowania lub uszkodzenia ekranu telewizora lub urządzenia mobilnego.

2. Wymaga pobrania i zainstalowania aplikacji SmartThings bądź iOS/AirPlay 2.

3. Powerbank jest sprzedawany oddzielnie. Źródło zasilania powerbanka min. 50W (20V) w standardzie USB Power Delivery (USB-PD). Samsung nie ponosi odpowiedzialności za urządzenia podmiotów trzecich.

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?