Wirtualne Osiedle Uponor: Nowa era w cyfrowej eksploracji rozwiązań inżynieryjnych
Uponor

Uponor Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa
tel.: +48 22 731 01 00
www.uponor.com/pl-pl/instalacje

Uponor jest wiodącym, międzynarodowym producentem instalacji wodnych, systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, automatyki sterującej oraz wysokiej jakości sieci preizolowanych.
Firma funkcjonuje w różnych sektorach rynku budowlanego – od budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego, po przemysł i zastosowania specjalne. Produkty Uponor są dostępne dla klientów w całej Europie, a ich zastosowanie zapewnia bezpieczeństwo i higienę wody, a także energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe.

Uponor ogłasza uruchomienie Wirtualnego Osiedla Uponor. Ta innowacyjna wirtualna przestrzeń została zaprojektowana tak, aby oferować dynamiczny i kompleksowy wgląd w produkty i systemy Uponor, kładąc nacisk na zrównoważone, energooszczędne i komfortowe środowisko życia.

Korzyści z Wirtualnego Osiedla?

  • Odkryj innowacyjne konfiguracje demonstrujące rozwiązania Uponor w praktycznych scenariuszach
  • Interakcja z przyciskami w celu głębszego zrozumienia funkcji i korzyści produktu.
  • Dostęp do szeregu zasobów, w tym filmów wideo, broszur i studiów przypadku.
Wirtualne Osiedle

Zalety Wirtualnego Osiedla:

Przyjazny dla użytkownika interfejs: Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, interfejs jest równie dostępny i funkcjonalny zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, zapewniając proste przeglądanie dla wszystkich użytkowników.

Siedem wyspecjalizowanych sekcji: Salon obejmuje siedem odrębnych sekcji, z których każda poświęcona jest innemu aspektowi rozwiązań inżynieryjnych Uponor. Taka organizacja pozwala na dokładne zapoznanie się z każdym obszarem produktowym.

Podwójne opcje podglądu: Użytkownicy mogą oglądać produkty i systemy z dwóch perspektyw: architektoniczny i inżynieryjny ( przycisk - Reveal Uponor Installations). Funkcja ta umożliwia pełniejsze zrozumienie funkcjonowania i integracji rozwiązań Uponor w różnych środowiskach.

Interaktywne przyciski: Trzydzieści trzy interaktywne punkty w całym salonie oferują dodatkowe informacje i szczegóły dotyczące produktów Uponor, pozwalając użytkownikom dowiedzieć się więcej o konkretnych funkcjach i zaletach we własnym tempie.

Zróżnicowane warunki środowiskowe: Salon wystawowy obejmuje trzy rodzaje pomieszczeń i obszar zewnętrzny, demonstrując, w jaki sposób produkty Uponor są wykorzystywane w różnych rzeczywistych scenariuszach i projektach. Ta praktyczna prezentacja pomaga użytkownikom wizualizować zastosowania tych rozwiązań.

Wirtualne Osiedle Uponor to specjalnie zaprojektowana przestrzeń online, która pokazuje, w jaki sposób nasze produkty przyczyniają się do budowania zrównoważonych i wydajnych środowisk. To idealne źródło inspiracji i wiedzy dla profesjonalistów, takich jak inżynierowie i projektanci, którzy chcą poznać możliwości Uponor" - mówi Luca Schiavio, wiceprezes ds. marketingu Uponor Building Solutions w Europie.

Widok ogólny
Widok architektoniczny
Widok inżynieryjny

Poznaj Wirtualne Osiedle Uponor

Zachęcamy do odwiedzenia Wirtualnego Osiedla Uponor, aby na własne oczy przekonać się, w jaki sposób nasze produkty przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju. Aby zapoznać się z tą platformą, kliknij na ten link: https://www.uponor.com/showroom To doświadczenie zapewni szczegółowy wgląd w ofertę Uponor w cyfrowym, interaktywnym formacie.

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?