Dekoracyjne grzejniki łazienkowe marki Purmo
Purmo

Purmo Poland Sp. z o. o.

ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa tel./fax 22 544 10 00,
22 544 10 01
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Łazienka to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy po przebudzeniu. Chcielibyśmy, aby była przyjemna, ciepła i komfortowa, a jej wystrój odzwierciedlał naszą osobowość i preferencje. Do tego niezbędne jest rozwiązanie grzewcze, które połączy styl z funkcjonalnością, jak na przykład dekoracyjne grzejniki Figuresse marki Purmo. Czym wyróżniają się te modele? To przede wszystkim atrakcyjny design, łatwość montażu oraz modne kolory.

Dekoracyjne modele grzejników łazienkowych Figuresse są odpowiedzią na potrzeby klientów - nowoczesne wzornictwo i komfort użytkowania. Różnorodność modeli i kształtów kolekcji gwarantuje, że każdy klient znajdzie grzejnik łazienkowy dopasowany do swojego stylu, preferencji i wnętrza. Grzejniki dekoracyjne Figuresse dostępne są „od ręki” standardowo w trzech modnych kolorach - białym, czarny matowym i antracytowym matowym. Inne kolory z palety RAL można dobrać na zamówienie. Seria grzejników Figuresse charakteryzuje się wyjątkowym designem, który z pewnością nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

 

Model Gate

Model Gate przypomina swoim wyglądem nowoczesną bramę. Dzięki ułożeniu kolektorów w sekcje zapewnia on wygodną przestrzeń do suszenia ręczników łazienkowych. Dzięki uniwersalnemu układowi podłączeń, pionowe kolektory mogą się znajdować z prawej, lub z lewej strony. Grzejnik jest obracalny.

 

Model Rasp

RASP - płaski kształt i konstrukcja tego dekoracyjnego grzejnika łazienkowego nadają mu wyjątkowo elegancki wygląd. To propozycja, która sprawdzi się w modernistycznych, nowoczesnych i loftowych wnętrzach. Szerokie prostokątne sekcje zapewniają wystarczająco dużo miejsca do suszenia ręczników.

 

Model Twist

Twist to model z kolektorami poziomymi zwróconymi zarówno w lewą, jak i w prawą stronę. Idealnie wyważony, atrakcyjny wizualnie, z wystarczającą ilością miejsca na suszenie ręczników. Podobnie jak w jak w przypadku grzejnika GATE istnieje możliwość obracania.

 

Model Ellipse

Ellipse – wyjątkowy kształt tego grzejnika przyciągnie wzrok w każdym wnętrzu. Eliptyczny design wyłamuje się ze wszystkich standardowych kształtów i tradycyjnych profili przenosząc nas w zupełnie nowy wymiar projektowania łazienki. Grzejnik jest dostarczany z praktycznym wieszakiem na ręczniki.

 

Model Impulse

Impulse - ten grzejnik łazienkowy wyłamuje się ze standardów i nie zachowuje linii prostych. Dzięki oryginalnemu kształtowi tworzy wyjątkowe wnętrze i daje nieprzewidziane możliwości. Grzejnik jest dostarczany z praktycznym wieszakiem na ręczniki.

 

Model Slim

Grzejnik dekoracyjny Slim to obietnica perfekcji, a jego pionowy, smukły kształt jest dopełnieniem klasycznego stylu. Wąski kształt powoduje, że Slim wymaga niewiele miejsca. Grzejnik został wyposażony w elegancki wieszak na ręczniki.

 

Więcej informacji na temat marki Purmo oraz energooszczędnych rozwiązań i produktów na stronie:
https://www.purmo.com/pl-pl/wnetrza/grzejniki-lazienkowe

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?