Inteligentne światło: Jasność na wyciągnięcie ręki
Kontakt-Simon

Kontakt-Simon S.A.

43-500 Czechowice-Dziedzice, ul. Bestwińska 21
tel. 32 32 46 300
www.kontakt-simon.com.pl

Ciesz się wygodą i nowoczesnością inteligentnego sterowania oświetleniem i roletami w swoim domu! Teraz masz możliwość dostosowania wnętrza do swoich preferencji i potrzeb, tworząc przyjemną atmosferę i oszczędzając energię. Dzięki Simon 55 GO, sterowanie oświetleniem i roletami jest bardziej intuicyjne i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Za pomocą serii inteligentnych sterowników Simon 55 GO możesz wygodnie zarządzać oświetleniem i roletami w swoim domu za pośrednictwem połączenia WiFi lub Z-Wave. Korzystaj z tradycyjnych łączników na ścianach, dedykowanej aplikacji na Twoim urządzeniu mobilnym lub asystentów głosowych, takich jak Alexa czy Google Assistant. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz - w domu czy poza nim - masz pełną kontrolę nad oświetleniem i roletami.

Zbliżenie na sterownik oświetlenia prezentujące dokładność wykonania.
Na środku zapalona lampka nocna, obok widoczne kilka poduszek. W tle sterownik oświetlenia na ścianie.

Jednym z największych atutów inteligentnego sterowania oświetleniem jest możliwość tworzenia scenariuszy. Dzięki temu możesz zaprogramować różne ustawienia światła i pozycji rolet, dostosowując je do swoich codziennych potrzeb i upodobań. Stwórz scenariusz "Poranek", który automatycznie podniesie rolety i stworzy delikatne, pobudzające światło w sypialni. Natomiast scenariusz "Relaks" pozwoli Ci na wyłączenie intensywnego światła i obniżenie rolet, tworząc przytulną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi.

Dodatkowym atutem systemu inteligentnego sterowania jest możliwość tworzenia harmonogramów, które automatycznie dostosowują oświetlenie lub sterują ruchem rolet i markiz w zależności od wschodu i zachodu słońca, niezależnie od pory roku. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz energię, ale również zwiększasz bezpieczeństwo swojego domu - rolety zewnętrzne mogą być zdalnie zamykane z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Sterownik oświetlania na ścianie obok zasłony.
Zbliżenie na sterownik oświetlenia w czarnej wersji kolorystycznej.

Inteligentne sterowanie oświetleniem i roletami przynosi również korzyści ekologiczne. Dzięki możliwości programowania i automatycznego dostosowywania ustawień, możesz zoptymalizować zużycie energii, co prowadzi do oszczędności i bardziej ekologicznego użytkowania swojego domu.

To nie wszystko! Do Simon 55 GO dobierzesz także różnorodne ramki, wykonane z matowego szkła, metalu, drewna lub plastiku. Teraz możesz dopasować elementy wykończeniowe do stylu swojego wnętrza, tworząc spójny i estetyczny efekt końcowy. Wybierz ramki, które doskonale uzupełnią wystrój Twojego domu i dodadzą mu wyjątkowego charakteru.

Już dzisiaj rozpocznij swoją przygodę z inteligentnym sterowaniem oświetleniem i roletami przy użyciu Simon 55 GO i odkryj, jak możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie życie i cieszyć się komfortem w swoim smart domu.

Dłoń obsługująca sterownik oświetlenia zamontowany na ścianie
Sterownik oświetlenia na szorstkiej szarej ścianie, poniżej stolik, a obok dwa duże wazony, w jednym z nich pęk suchyej trawy.

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?