Fakro

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 144a,
tel. 18 444 04 44, fax 18 444 03 33, infolinia: 0 800 100 052
www.fakro.pl, e-mail: fakro@fakro.pl

Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów.

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywamy ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia, niezależnie od tego czy akurat pracujemy, czy odpoczywamy. Aby cieszyć się komfortem mieszkania na poddaszu, niezależnie od temperatury panującej za oknem najlepiej zastosować specjalny pakiet superTrio składający się z:

  1. okna 3-szybowego,
  2. kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,
  3. markizy zewnętrznej.
Elementy składowe pakietu superTrio
PAKIET superTrio | Komfort na poddaszu zimą i latem

STOSUJĄC PAKIET superTrio ZYSKUJEMY:

  • ciepło i niższe rachunki za ogrzewanie, dzięki oknom dachowym wyposażonym w pakiet 3-szybowy. Okna z trzema szybami powoli stają się standardem. Gwarantują zdecydowanie lepszą energooszczędność, przez co nasz dom potrzebuje mniej energii na jego ogrzanie. Stosując okna z pakietem 3-szybowym obniżamy rachunki za ogrzewanie i dokładamy przysłowiową „cegiełkę” do ochrony klimatu,
  • dodatkową trwałość oraz jeszcze lepszy parametr termoizolacyjny okna dachowego poprzez zastosowanie kołnierza uszczelniającego w wersji Thermo. Przekłada się to na większe oszczędności energii i jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie. Kołnierz Thermo ma dodatkową izolację, która na zewnątrz okna tworzy termoizolacyjną ramę, a współczynnik przenikania ciepła okna poprawia nawet o 15%,
  • komfortową temperaturę na poddaszu w czasie upałów, dzięki markizie chroniącej poddasze przed nagrzewaniem. Markiza na oknie dachowym ma za zadanie ochronę poddasza przed przegrzaniem w czasie gorących, letnich dni, których nie brakuje. Montowana na zewnątrz okna, chroni przed gorącymi promieniami słońca, obniżając temperaturę wnętrza nawet o 10°C. Zapewnia także napływ światła dziennego i nie zasłania widoku na zewnątrz.
Elementy składowe pakietu superTrio
PAKIET superTrio | Komfort na poddaszu zimą i latem
superTrio

Patrząc na obecne wymagania, można stwierdzić, że tylko zastosowanie 3-elementowego pakietu superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok.

Co więcej, w ramach oferty 3x3 − mnożymy korzyści w pakiecie, wybierając okna wyposażone w 3-, lub 4-szybowy pakiet, mamy możliwość wyboru:

  • oblachowania okna w 3 kolorach bez dodatkowych dopłat (szarobrązowy −RAL 7022, antracyt − RAL 7016 i czarny − RAL 9005),
  • okna w 3 technologiach wykończenia drewna (bezbarwny lakier akrylowy, biały lakier akrylowy lub biały lakier poliuretanowy).

Dodatkowo obecnie można skorzystać z promocji superTrio Plus, dzięki której można zaoszczędzić do 1000 zł przy zakupie superTrio.

Szczegóły promocji superTrio Plus: www.fakro.pl

Zobacz również:

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?