Projekty domów z aranżacją wnętrz

Planując budowę domu, z pewnością oczami wyobraźni widzisz jego bryłę, kolor elewacji, przeszklenia otwierające widok na ogród i taras, na którym wspólnie z rodziną wypoczywacie, korzystając z uroków lata. Czy zastanawiasz się także, jak urządzić wnętrze swojego domu, by mieszkać w nim nie tylko komfortowo, ale również pięknie? Wielu inspiracji dostarczą Ci pomysłowe wizualizacje, które opracowujemy do naszych gotowych projektów. Dzięki nim jeszcze zanim rozpoczniesz budowę, możesz zobaczyć, jak efektownie może prezentować się wnętrze Twojego domu oraz jak optymalnie rozmieścić w nim najważniejsze funkcje.

Projekty domów z aranżacją wnętrz - nowoczesny sposób prezentacji domu

Wybierając wymarzony projekt domu, zwracamy uwagę na wiele różnych kwestii, w tym odpowiednie dopasowanie do warunków działki oraz użytkowych potrzeb całej rodziny. Analizujemy wymogi określone w MPZP/WZ, rodzaj zadaszenia, kąt nachylenia dachu, sprawdzamy wysokość budynku, wymiary działki, wybieramy odpowiednią liczbę kondygnacji, pokoi, łazienek, czy pomieszczeń gospodarczych. Nie wszyscy mamy jednak zdolność wyobrażenia sobie, jak w rzeczywistości mogą prezentować się wnętrza, które widzimy na ekranie monitora w formie płaskiego rzutu z układem pomieszczeń.

Projekty domów z wizualizacjami wnętrz to nowoczesny sposób prezentacji, który pozwala poznać możliwości aranżacyjne domu i odkryć jego potencjał. Dzięki gotowym aranżacjom możemy zobaczyć, jak w rzeczywistości będą się prezentować poszczególne pomieszczania naszego domu.

Projekty domów z wizualizacją wnętrz w ARCHON+

Autorska kolekcja gotowych projektów domów ARCHON+ to różnorodna oferta, licząca ponad 2800 wyjątkowych propozycji, w ramach której posiadamy projekty domów z poddaszem użytkowym, parterowe oraz piętrowe, w tym również projekty domów bliźniaczych, szeregowych, a także projekty budynków wielorodzinnych. Zdecydowana większość projektów w naszej kolekcji to właśnie projekty z wizualizacjami. Regularnie tworzymy nowe koncepcje aranżacyjne do kolejnych gotowych projektów, by w pełni zaprezentować ich atuty funkcjonalne i możliwości przestrzenne, a przez to ułatwić podjęcie decyzji o wyborze właściwego projektu.

W naszych wizualizacjach dbamy o efektowną estetykę wnętrz oraz dodające klimatu detale, podążamy za aktualnymi trendami, by prezentowane wnętrza zachwycały nowoczesnym designem, urzekały modną kolorystyką i gustownymi dodatkami. Każdy Inwestor znajdzie tu wiele pomysłów na aranżację swojego domu, przekona się także jak funkcjonalnie i pięknie można urządzić każde, nawet niewielkie wnętrze.

Poznaj możliwości, jakie dają projekty domów z aranżacją wnętrz

Projekty domów z wizualizacjami pozwalają zobaczyć wnętrze domu, zanim jeszcze podejmiemy decyzję o wyborze projektu. Dzięki aranżacjom łatwiej możemy wyobrazić sobie układ pomieszczeń, sposób komunikacji pomiędzy nimi, a także poczuć przestrzeń i odkryć atuty użytkowe przyszłego domu. Na wizualizacjach prezentujemy wnętrza w różnych ujęciach, z różnych perspektyw, dzięki czemu bardzo dokładnie można zobaczyć, jak dom będzie wyglądał w rzeczywistości. Co ważne, dzięki aranżacjom wnętrz do projektów domów ARCHON+ łatwiej też ocenić wielkość pomieszczeń, poznać ich kształt, a także przekonać się, jakie elementy wyposażenia można w nich swobodnie zmieścić. Aranżacje wnętrz na wizualizacjach dobrze odzwierciedlają rzeczywiste proporcje, dzięki czemu sprawdzimy, jak dużą sofę będziemy mogli wstawić do salonu, jaki stół będzie najlepiej prezentował się w jadalni, a także w jaki sposób zaaranżować kuchnię, by zachować spójność stylistyczną otwartego wnętrza.

Mając do dyspozycji wizualizacje wnętrz łatwiej jest też się przekonać, co ewentualnie chcielibyśmy zmienić, by lepiej dopasować dom do swoich potrzeb. Tego typu zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji gotowego projektu.

Zalety projektów domów z aranżacjami wnętrz

Wraz z możliwością odkrycia potencjału użytkowego i aranżacyjnego domu, projekty z wizualizacjami to źródło inspiracji i nieoceniana pomoc na etapie urządzania wnętrz wymarzonego domu. Chcąc mieszkać pięknie i wyjątkowo, można zdecydować się na indywidualną współpracę z architektem wnętrz, który odpłatnie zaaranżuje wnętrze domu, jednak nie zawsze mamy wolne środki na zlecenie takiej usługi.

Tutaj z pomocą przychodzą pomysłowe koncepcje zaprezentowane w formie gotowych wizualizacji wnętrz naszych projektów domów. Każdy Inwestor może je traktować jako inspiracje lub też wiernie przenieść gotowe rozwiązania aranżacyjne do wnętrz swojego domu. Mając do dyspozycji gotowe wizualizacje, łatwiej urządzić otwartą przestrzeń strefy dziennej i podkreślić jej spójny charakter. Wizualizacje są też pomocne w określeniu preferowanej stylistyki wykończenia, kolorystyki, a także ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych związanych z wyposażeniem, czy elementami dekoracyjnymi.

Zobacz projekty domów z wizualizacjami wnętrz ARCHON+ i znajdź najlepszy pomysł na aranżację wnętrza swojego domu

Wśród wizualizacji wnętrz do projektów ARCHON+ prezentujemy koncepcje utrzymane w różnej stylistyce, począwszy od przytulnych aranżacji, bazujących na ciepłych kolorach, poprzez lekkie wnętrza w stylu skandynawskim, aż po nowoczesne, minimalistyczne koncepcje, którym charakteru dodaje beton architektoniczny, czy naturalny kamień. Wizualizacje opracowane przez naszych architektów dostarczą pomysłów na aranżację dużego i małego wnętrza, otwartej strefy dziennej, kuchni z wyspą lub barkiem śniadaniowym, czy domu z antresolą.

Jeżeli zastanawiasz się, jak będzie wyglądało wnętrze Twojego domu lub szukasz inspiracji zajrzyj na naszą stronę i obejrzyj galerię z wizualizacjami wnętrz projektów domów ARCHON+.

Już teraz zobacz kilka pomysłów.

Projekty domów z wizualizacją wnętrz - zobacz, jak zaaranżować otwartą strefę dzienną

Otwarta przestrzeń strefy dziennej to popularne rozwiązanie funkcjonalne, które podkreśla nowoczesny charakter wnętrza, optycznie dodaje mu przestronności oraz daje wiele ciekawych możliwości aranżacyjnych. Wymaga jednak zastosowania przemyślanej koncepcji, która z jednej strony zachowa spójny wygląd całej przestrzeni, z drugiej podkreśli odrębność funkcjonalną części wypoczynkowej, jadalnianej i kuchennej. Klamrą spinającą całość może być kolor, okładzina ścienna z teksturą pojawiająca się w różnych częściach strefy dziennej, spójne elementy zabudowy, tkaniny czy jednolita podłoga na całej powierzchni.

W galerii wizualizacji prezentujemy mnóstwo inspirujących koncepcji aranżacji strefy dziennej.

Projekty domów z wizualizacją wnętrz - zobacz, jak zaaranżować wnętrze małego domu

Jeżeli powierzchnia użytkowa domu nie jest zbyt duża, ogromne znaczenie ma zarówno właściwa organizacja, jak i pomysłowa aranżacja, która pozwoli wizualnie dodać wnętrzu oddechu. Ogromną rolę odgrywa tutaj naturalne światło oraz właściwie dobrana kolorystyka. W niewielkich wnętrzach znakomicie sprawdzają się jasne palety barw, które optycznie je powiększają, powodując efekt przestronności. Wprowadzając do aranżacji naturalne materiały wykończeniowe takie jak cegła oraz drewno, dodamy wnętrzu klimatu i wyrazistości.

Zachęcamy do obejrzenia projektów oraz wizualizacji wnętrz z kolekcji: projekty małych domów ARCHON+

Projekty domów z aranżacją wnętrz - zobacz, jak pomysłowo i funkcjonalnie urządzić kuchnię

W kuchni, która często określana jest mianem serca domu, najważniejsza jest optymalna organizacja, która gwarantuje komfortowe warunki podczas pracy. Nowoczesna kuchnia to otwarte pomieszczenie, które sprzyja integracji domowników, mają oni więcej okazji by spędzać ze sobą czas, w trakcie przygotowywania potraw można prowadzić rozmowę z osobami przebywającymi w salonie. Zabudowę kuchenną można zaaranżować na wiele różnych sposobów, wszystko zależy od potrzeb i wyobraźni. W naszych wizualizacjach znajdziecie mnóstwo pomysłów na aranżację kuchni w kształcie litery „L”, „U”, czy też z dwurzędowym układem szafek.

W każdej kuchni świetnie sprawdza się wysoka zabudowa, to idealny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Interesującym rozwiązaniem w kuchni może być wyspa, która podkreśla nowoczesny charakter aranżacji, a w zależności od wielkości może pełnić różne funkcje. Zapewnia tez dodatkowe miejsce do przechowywania.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z aranżacjami kuchni do projektów domów ARCHON+

Projekty domów z wizualizacjami wnętrz - zobacz, jak połączyć wnętrze z tarasem i ogrodem, czyli przeszklenia w roli głównej

Sposób otwarcia domu na ogród definiowany jest na etapie projektowania domu. Oglądając nasze wizualizacje, można ocenić wielkość przeszkleń i wyobrazić sobie widok z okien naszego domu, a także jego połączenie z tarasem. Coraz bardziej popularne stają się przeszklenia z przesuwnym systemem otwierania, które zapewniają płynną integrację wnętrza z ogrodem, tworząc wrażenie wzajemnego przenikania stref. Przeszklenia oraz naturalne światło grają w każdej aranżacji jedną z głównych ról i są bardzo ważnymi elementami w odbiorze przestrzeni. Równie ważny jest taras, który w zależności od wielkości oraz rodzaju zadaszenia może pełnić funkcję letniego salonu, czy też zewnętrznej jadalni na świeżym powietrzu i powiększać strefę wypoczynkową domowników.

Przemyślana aranżacja strefy tarasowej zapewni nie tylko komfortowy, ale również pełen klimatu relaks.

Zapraszamy do lektury artykułu „Zadaszony taras – 5 inspirujących pomysłów”

Wizualizacje wnętrz do projektów domów - zobacz, jak zaaranżować dom z antresolą

Dom z antresolą otwiera przed Inwestorem szereg wspaniałych możliwości aranżacyjnych. Antresola to rozwiązanie, które pozwala w imponujący sposób otworzyć przestrzeń i w zależności od preferencji mieszkańców może spełniać różne funkcje. Świetnie sprawdza się nie tylko w dużych rezydencjach, ale również w projektach małych domów, sprawiając że wizualnie ich wnętrza zyskują na przestronności.

Dodatkowym atutem antresoli jest możliwość zastosowania dwukondygnacyjnych przeszkleń. Na naszych wizualizacjach prezentujemy różne pomysły na aranżację antresoli, na której można urządzić otwartą strefę gabinetową, pracownię, czy domową bibliotekę.

Zachęcamy do obejrzenia projektów oraz wizualizacji wnętrz z kolekcji: projekty domów z antresolą ARCHON+

Wizualizacje wnętrz do projektów domów - zobacz, jak zaaranżować schody wewnętrzne

Ważnym elementem w domu są schody wewnętrzne, które w zależności od projektu mogą przybierać formę schodów kręconych, zabiegowych, dwubiegowych lub jednobiegowych. Poza funkcją użytkową bardzo często stają się również dekoracyjnym elementem aranżacji, który podkreśla charakter wnętrza.

Szczególnie efektownie prezentują się schody otwarte na strefę dzienną, mogą być wykończone drewnem, które wprowadzi do wnętrza przytulny klimat, a wykonane ze stali podkreślą loftowy charakter aranżacji. Można też zdecydować się na schody dywanowe lub pudełkowe, które same w sobie staną się oryginalną formą we wnętrzu. Efektownym dopełnieniem aranżacji schodów mogą być minimalistyczne, całoszklane balustrady.

Aranżacje wnętrz do projektów domów - zobacz, jak urządzić pokój na poddaszu

Strefa nocna na poddaszu, dzięki skosom w naturalny sposób zyskuje niepowtarzalny, przytulny klimat. Z jednej strony aranżacja pokoju na poddaszu może wydawać się z tego powodu bardziej wymagająca, z drugiej jednak przestrzeń ze skosem daje możliwość stworzenia interesujących kreacji. Dobry pomysł podkreśli jej charakter i wydobędzie funkcjonalne atuty wnętrza.

Wnęka ze skosem idealnie nadaje się do zabudowy w formie praktycznych schowków do przechowywania. Można w niej zaaranżować półki na książki, a jeżeli do zagospodarowania mamy skos z oknem dachowym to bezpośrednio pod nim możemy zaaranżować dobrze doświetloną strefę do pracy lub nauki z wygodnym biurkiem. Skos to także dobre miejsce na lokalizację łóżka, wówczas ciekawie wykończona ścianka kolankowa będzie tworzyć jego wezgłowie.

Więcej pomysłów można znaleźć w naszej galerii wizualizacji strefy nocnej

Projekty domów z wizualizacją wnętrz - zobacz, jak zaaranżować łazienkę

Na wizualizacjach do projektów domów ARCHON+ prezentujemy także różnorodne propozycje na ciekawe aranżacje łazienek, które mogą stanowić inspirację do tworzenia indywidualnych kreacji. Inwestorzy chętnie wybierają projekty, w których przewidziano dwie łazienki, mniejsza zazwyczaj mieści się na parterze i pełni funkcję łazienki gościnnej, a druga to prywatna łazienka w strefie nocnej domu. Jej wyposażenie ma zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu. Na wizualizacjach prezentujemy różnorodne możliwości rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia.

Najpopularniejszy wśród Inwestorów jest program z wanną i prysznicem, w mniejszych łazienkach można zastosować wariant wanny z funkcją prysznica. Bardzo komfortowe w użytkowaniu są nowoczesne prysznice typu walk in, które jednocześnie są ciekawą ozdobą łazienki. Wspaniale prezentują się łazienki zaaranżowane w formie pokoju kąpielowego z wolno stojącą wanną. Naturalnie doświetlone łazienki wizualnie zyskują na atrakcyjności. Dużą rolę odgrywa też przemyślany układ lamp i luster. Wizualizacje łazienek ARCHON+ to także mnóstwo pomysłów, jak zaaranżować strefę toaletową oraz jak odpowiednio dobrać kolory, by całość prezentowała się wyjątkowo i zachwycała swoim designem.

Zobacz wszystkie wizualizacje łazienek do projektów domów ARCHON+

Czy już wiesz, jak będzie wyglądać wnętrze Twojego domu? Więcej inspiracji znajdziesz w naszej galerii wizualizacji. Z pewnością pomogą Ci w realizacji marzeń o komfortowym i pięknym domu!

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu
w dogodnej dla Ciebie formie!

2022 06 20 contact 02

Chcesz z nami porozmawiać w dogodnej dla siebie chwili?

Zamów rozmowę, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

2022 06 20 contact 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na czacie pon.-pt. 8-21, sob. 9-13

Odpowiemy jak tylko będziemy dostępni.

2022 06 20 contact 04

Jeśli wolisz szczegółowo opisać swoje pytanie, napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas +48 12 37 21 900

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?